SON TV

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı Çeşme’de pişti oldu!

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı yolları bu kez bayram tatilinde Çeşme'de kesişti.

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı Çeşme’de pişti oldu!

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı yolları bu kez bayram tatilinde Çeşme’de kesişti.

Ahmet Kural Burcu Kıratlı, Ahmet Kural Burcu Kıratlı aşk, Ahmet Kural Burcu Kıratlı nişanlı, Ahmet Kural Burcu Kıratlı pişti, Ahmet Kural Burcu Kıratlı son haberler, Ahmet Kural son hali

Ahmet Kural ile eski nişanlısı Burcu Kıratlı’nın yolları bu bayram Çeşme’de kesişti.

Tatile arkadaşı Murat Cemcir’le çıkan Kural, önceki gün Çeşme 7800’ün plajındaydı.

Kıratlı ise aynı saatlerde arkadaş grubuyla Aya Yorgi’deki Sole Mare’de deniz ve güneşin tadını çıkarıyordu.

Kaynak: Hürriyet

Ahmet Kural kimdir?
10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya’da dünyaya geldi. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT’de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating’lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı.

Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir’in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır.

Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir’le başrolleri paylaştı.

Günümüzde ise, ilk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaşmaktadır.