SON TV

Jessica Alba’nın eteği yürekleri hoplattı

Jessica Alba'nın eteği rüzgardan dolayı uçunca güzel oyuncu zor anlar yaşadı.

Jessica Alba’nın eteği yürekleri hoplattı
  • Yaşam
  • 16 Ağustos 2014 8:09

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Jessica Alba, rüzgarın azizliğine uğradı. Güzel yıldız, eteği açılınca ne yapacağını şaşırdı.Dünya yıldızı Jessica Alba’nın zor anlar yaşadığı görüntüler haberimizde. Jessica Alba, rüzgarın kurbanı oldu. Etekle gezerken birden rüzgar geldi ve Jessica Alba’nın eteği havalandı.Ünlü manken Jessica Alba bu görüntüleri ile herkesi şok etti. İşte Jessica Alba’nın şok pozları. Jessica Alba eteği açılınca çok zor anlar yaşadı. Yerin dibine giren Jessica Alba etegi açılınca ne yapacağını şaşırdı ve eliyle örtmeye çalıştı ama nafile. Ünlü manken Jessica Alba hayranlarını şok etti. Rüzgarın azizliğine uğrayıp birden eteği açıldı. Neye uğradığını anlamayan ünlü manken eteğini kapatmaya çalışsada fayda etmedi. Eteğinin açılma anında objektiflere yakalanan ünlü manken neye ugradığını şaşırdı. Jessica Alba rüzgarın azizliğine uğradı. Jessica Alba rüzgar yüzünden eteği açıldı ve her yeri göründü. Jessica Alba aniden ne yapacağını şaşırdı ve eteğini örtmeye çalışsada nafile görünen çoktan görünmüştü. Dünyaca ünlü Yıldız Jessica Alba başına öyle bir iş geldi ki sormayın. Jesika Alba otele gircekken mazgaldan gelen hava akımı yıldızın kısa kiloş eteğini başına geçirdi.Ünlü yıldız zor anlar yaşadı. Jessica Alba’nın rüzgarın eksiyle iç çamaşırını otel çalışanları ve çevredeki mereklı magazinciler gördü. Haberin devamı ve magazin haberlerini yakından takip etmek için son.tv ‘de kalınız

Ünlü fotomodel ve reklam yıldızı JESSICA ALBA talihsiz bır olay karşısında kaldı. Rüzgar ile eteği havalanan ünlü ismin bu halini görenler mest oldu.

Arkadaşı ile otele girmek üzereyken hava akımına kapılan Jessica Alba nın eteği havalandı ve ünlü yıldızın kilodu gözüktü. Durumdan son derece mahçup olan Jessica Alba hızla otele yöneldi.

Ünlü model ve reklam yıldızı Jessica Alba rüzgar karşısında eteğine hakim olamadı. 33 yaşında ve iki çocuk doğurmasına rağmen halen iddaalı bir vücuda sahip olsa da yaşanan olay Jessica Alba’yı biraz da olsa üzmüş oldu.

Olay Amerika’nın New York eyaletinde meydana geldi. Bir arkadaşı ile eğlenmek için otele giden ünlü model Jessica Alba hava akımına karşı gelemeyince bir anda eteği havalandı ve neye uğradığını şaşırdı.

JESSICA ALBA KİMDİR?
Jessica Marie Alba dünyanın en güzel kadınları arasında sayılıyor. 28 Nisan 1981 doğumlu ünlü yıldız Altın Küre adayı.

Amerikalı oyuncu Günah Şehri, Fantastik Dörtlü, Good Luck Chuck, Maviliklere Doğru, Dark Angel ve yeni çekilen Günah Şehri 3 filmlerinde başrol aldı. FHM 2007’de Yeryüzündeki En Seksi Kadınlar listesinde birinci oldu.

Jessica Alba ABD Kaliforniya doğumlu. Annesi Danimarka ve Fransız Kanada kökenli babası ise Kaliforniya doğumlu Meksika asıllıdır.

Jessica Alba’nın çocukluk yılları hastalıklarla geçmiş izole bir hayat yaşamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini henüz 10 yaşındayken yaşayan Jessica Alba ilk film deneyimini ise Gail rolü ile 1994’te yaşadı. Çocukken reklam filmlerinde rol alan Alba, 1998 yıllarında dizilerde görülmeye devam etti.

Jessica Alba Fantastik Dörtlü’de tanıştığı Cash Warren ile 2008 yılında evlendi.