SON TV

Doğa Rutkay kiminle evlendi?

Doğa Rutkay ve televizyoncu Kerimcan Kamal dünya evine girdi.

Doğa Rutkay kiminle evlendi?

Uzun süredir birliktelik yaşayan oyuncu Doğa Rutkay ve televizyoncu Kerimcan Kamal, Çarşamba günü, aile ve yakın dostları eşliğinde Bahar Country’de gerçekleşen düğünle dünya evine girdi.

DÜĞÜNE ÜNLÜ YAĞMURU
Düğünün şahitliğini Ali Koç, Övge Oğultürk ve Melisa Doğu’nun üstlendiği geceye iş ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı. Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tarık Akan, Cem Aydın, Cansu Kurtçu, Fettah Can, Ata Demirer, Özge Borak, Saba Tümer ve Elif Dağdeviren gibi ünlü isimler de bu geceye katılan davetliler arasındaydı.

doga-rutkay-ve-kerimcan-kamal-evlendi.jpg
BANDO TAKIMI EŞİLK ETTİ
By Mustafa Organizasyon tarafından hazırlanan pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu gecede misafirlere nikah şekeri olarak tohum bombaları dağıtıldı. Davetliler nikahın ardından bando takımı eşliğinde yemek için hazırlanan masalarına geçtiler. Gecenin sürprizi Doğu ve Batı müziğini sentezleyen gezgin grup Cabbar ve Korkoro oldu. DJ Funky C’nin setin başına geçmesiyle başlayan After Party’de davetliler eğlenceli anlar yaşadı.

KERİMCAN KAMAL KİMDİR?
Tuncay Özkan ile birlikte Kanal D ve Kanaltürk ekranlarında çalışmıştı. Türk haberci ve sunucusu olan Kerimcan Kamal, şu sıralar Skyturk360 ekranlarında Zuppe isimli bir program sunuyor.