SON TV

Duygu Çetinkaya: Onlar evlenemez

Duygu Çetinkaya, eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında 'Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur evlenemez' dedi.

Duygu Çetinkaya:  Onlar evlenemez

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Duygu Çetinkaya, eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

‘BİR İPTE İKİ CAMBAZ OYNAMAZ’
Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur evlenemezler. Çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz. Murat hemen aşık olur; benimle olan ilişkisi bittikten sonra, çıktığı her kızla duygusal yakınlaşma yaşadı. Hepsine Merve’ye yazdığı gibi mesajlar yazdı, hepsinin elinden tuttu… Murat’ın bir özelliği daha var ki; ilişkiden sıkılırsa gezmeye başlar. Bu yüzden Murat Merve Boluğur’dan sıkılmış olabilir… Bence Murat ile Merve’nin ilişki medya ilişkisi. Basın ilişkisi olan ilişkiler de çabuk bitiyor.

‘MURAT’I ALDATMADIM’
Murat ile ilişki yaşadığım dönemde en yakın arkadaşım vefat etti. Annem ile babam boşandı. Çok kötü bir süreç yaşıyordum. Murat’a “Ben sana zarar veririm” dedim ve ayrıldık. Ben onu hep korumaya çalıştım. Gazeteler o dönem “Duygu Murat’ı aldattı” diye başlıklar atıyorlardı ama asla öyle bir şey olmamıştı. Osmantan Erkır ile aşk yaşadığımı yazdılar, Eser Yenenler ile yazdılar. Ben ise o dönemde antidepresan kullanıp, evde uyumaya çalışıyordum.

‘O OLAYLAR OLMASAYDI MURAT İLE EVLENİRDİK’
O kötü olaylar başıma gelmese Murat Dalkılıç ile evlenirdik. Hayatımda en saygı duyduğum, koruyup kolladığım insanlardan biridir Murat. Bana hep “Etrafımızdaki insanlar olmasaydı ve paramız olsaydı, çok güzel bir evliliğimiz olurdu.” derdi… “Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile evlenmez!” En sonunda da ayrıldık. Umarım Murat’ın başarılı ve mutlu bir hayatı olur…