SON TV

Pelin Erener ve Tolga Erener boşandı

Perihan Erener ve Sertab Erener’in kuzeni yapımcı Tolga Erener’in mutluluğu 4 yıl sürdü.

Pelin Erener ve Tolga Erener boşandı

Oyuncu Perihan Erener ve Sertab Erener’in kuzeni yapımcı Tolga Erener’in mutluluğu 4 yıl sürdü.

Çift, önceki gün anlaşmalıolarak evliliklerini bitirdi. Perihan Erener’in avukatı Deniz Güneş ile Tolga Erener’in avukatı Sinan Civriz, müvekkillerinin anlaşma ihtimallerinin olmadığını, boşanmalarına karar verilmesini istedi. Avukatların ardından hâkimin söz verdiği Perihan Erener, “1 Eylül tarihli boşanma protokolünün altındaki imza tarafıma aittir. Edinilmiş mallara ilişkin katılma alacağı,maddi manevi tazminat,tedbir-yoksulluk nafakası,eşya alacağı talebim yok. Barışmak değil anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum” dedi.

Tolga Erener de aynı şekilde barışmak istemediğini belirtti ve ekledi: “Anlaşmalı olarak boşanmayı kabul ediyorum. Anlaşmalı boşanma protokolünün altındaki imza banaait. Aynı şekilde benim de herhangi maddi, manevi, nafaka, tedbir ve eşya alacağı talebim yok.”

Mahkeme, ilk duruşmada tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına, 1 Eylül 2014 tarihli boşanma protokolünün aynen onaylanmasına karar verdi. Trafikte davacı adına kayıtlı Mini Cooper marka otomobilin ise Perihan Erener’in mülkiyetinde kalmasına hükmetti. Yine boşanma kesinleştikten Sonra davalı Tolga Erener’in 20 bin lirayı alacaklı Perihan Erener’e ödemesine de karar verildi.

“6 günde evlendik” demişti
Kocaeli Üniversitesi Fizik bölümünde okurken oyunculuğa adım atan Perihan Erener, 2010 yılında gösterime giren Pepsi reklamında Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte kamera karşısına geçti. Oyunculuğu beğenilince birçok dizi ve film teklifi alan Erener, “Keskin Bıçak”, “Bir Günah Gibi” ve “20 Dakika” dizilerinde rol aldı. Halen “Karadayı” dizisinde Nilay karakterini canlandıran oyuncu, 5 Kasım 2010’da Beyrut’ta Tolga Erener’le evlendi.

Ünlü oyuncu, evlilik sonrası verdiği bir röportajda, “Evlenmeden iki sene önce Tolga’yla tanımıştım. Bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Yılda bir iki kere arkadaş ortamında karşılaşıyorduk o kadar. Sonunda ‘Keskin Bıçak’ dizisinde yolumuz kesişti. Dizi bitti. 5 gün flört ettik, 6’ncı günün sonunda evlenme teklif etti ve Beyrut’ta evlendik. Benimki biraz deli cesareti oldu” demişti.