SON TV

Deliha rekor yolunda!

Deliha, haftasonu müthiş bir açılış yaptı. İlk 3 gün izlenme sayısı 265.767 oldu ve 'ohaaa Deliha' dedirtti.

Deliha rekor yolunda!

Deliha, haftasonu müthiş bir açılış yaptı. İlk 3 gün izlenme sayısı 265.767 oldu ve “ohaaa Deliha” dedirtti. Deliha karakterinin film icinde kullandığı “ohaaa” repliği dillere düştü.

BKM Film yapımı, ilk kadın kalemindan çıkan komedi filmi “DELİHA” haftasonuna neşe getirdi! Seyirci, mahallenin delikanlı kızı Zeliha’yı ve onun aşkın peşindeki macerasını çok sevdi. ‘Deliha’nın ekibi izleyicisi ile buluşmak için yollara düştü. Gupse Özay rol arkadaşları ile birlikte haftasonunu İzmir ve Adanalılar ile buluşarak geçirdi.
Film, ilk 3 gününde 265.767 kişi tarafından izlendi.

İzmirli olan Gupse Özay, Barış Arduç, Cihan Ercan, Hülya Duyar, Cenk Durmazel ve filmin yönetmeni Hakan Algül ile birlikte Optimum Avm’de bir gösterime katıldı. Tüm ailesi ve babası Senih Özay da izleyiciler arasındaydı.

Babasıyla bol bol sohbet eden ve şakalaşan Özay’ın heyecan ve mutluluğu gözlerinden okundu.
Optimum AVM’ye girdikleri andan itibaren büyük bir coşku ile karşılanan ekibin başlarından aşağıya kalpli balonlar ve konfetiler yağdırıldı. Oyuncuların ikinci durağı ise Adana Optimum Avm oldu. ‘Deliha’ ekibini heyecanla karşılayan Adanalılar ıslıklar ve alkışlar ile geldikleri andan itibaren Gupse Özay ve film ekibini adım adım takip etti.

Filmin başrol oyuncularından Cihan Ercan memleketinde seyircinin karşısına çıkmaktan ötürü en heyecanlı olandı. Arkadaşları ve ailesi onu Adana’da hiç yalnız bırakmadı.

ETİKETLER: