SON TV

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programı – 31 Aralık Çarşamba

TV8; O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI ile izleyicilere çok özel ve eğlenceli bir yılbaşı gecesi yaşatmak için hazırlanıyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programı – 31 Aralık Çarşamba

YAYIN TARİHİ : 31 ARALIK ÇARŞAMBA 

YAYIN SAATİ  : 19.00 

 

TV8; O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI ile izleyicilere çok özel ve eğlenceli bir yılbaşı gecesi yaşatmak için hazırlanıyor.2015 yılına saatler kala O SES TÜRKİYE jürileri; Ebru Gündeş, Hadise,  Gökhan Özoğuz, Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve yarışmacı olarak sahneye çıkacak birbirinden ünlü isimler Arda Turan, Mete Horozoğlu, Şafak Sezer, İvana Sert, Murat Yıldırım, Gupse Özay, Sarp Apak, Tuba Ünsal, Saba Tümer, İbrahim Büyükak, Buğra Gülsoy, Derya-Ferhan Şensoy, Gazme Özçelik, Selin Şekerci, Ersin Korkut, Atalay Demirci ile muhteşem bir program sizleri bekliyor.

ONLAR SES SANATÇISI DEĞİLLER! PEKİ, JÜRİ İSİMLERİ SESLERİNDEN TANIYABİLECEK Mİ?TV8 O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI’NDA; birbirinden ünlü konuklar sahneye çıkıp şarkılar söyleyecekler, jürimiz her zamanki gibi arkası sahneye dönük bu sesleri değerlendirecek. Jüri üyeleri ünlü isimleri seslerinden tanıyabilecek mi? Kimlerin şarkıyı seslendirdiğini bilmeyen jüri üyeleri hangi seslere dönecek?

TV8 ekranlarında yılbaşı sürprizleri devam ediyor! Jüri üyelerinin muhteşem performansları ile unutulmaz bir akşam sizleri bekliyor… 

Jüri üyelerinden Hadise; en sevilen şarkıları ve geceye damgasını vuracak dans gösterisi ile ekran başındaki TV8 izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak. Gökhan Özoğuz; hafızalara kazınacak bir sahne performansı ile seyircilere unutulmaz bir yeni yıl partisi yaşatacak. Ebru Gündeş;muhteşem sesi ile yeni albümünden şarkılar seslendirecek ve izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. Mazhar Alanson ve Özkan Uğur hafızalara kazınan şarkılarını seslendirecek yaptıkları showlarla renkli dakikalar yaşanacak. Ayrıca; jüri üyeleri kendi aralarında en çok sevilen şarkılarıyla düetler yapacaklar.                                                                   

Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’de 2015’i, müzik, eğlence ve birbirinden özel şovlar ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun…

ETİKETLER: