SON TV

Burak Özçivit’in eski aşkı Ceylan Çapa evleniyor!

Ceylan Çapa Altuğ Leblebici ile ekim ayında başladıkları ilişkilerini mutlu bir sonla noktalandırmak için evlenme kararı aldılar.

Burak Özçivit’in eski aşkı Ceylan Çapa evleniyor!
Ceylan Çapa, Burak Özçivit’ten ayrıldıktan sonra Altuğ Leblebici ile ekim ayında başladıkları ilişkilerini mutlu bir sonla noktalandırmak için evlenme kararı aldılar. Ailelerinden de onay alan çift bu yaza evlenmeyi planlıyorlar.
 
Oyuncu Burak Özçivit’le bir dargın bir barışık süren 2.5 yıllık ilişkisini Haziran ayında sonlandıran Ceylan Çapa; arayı çok açmadan, Ekim’de yeni beyaz atlı prensini bulmuştu.

Taş madenleri olan Altuğ Leblebici ile flört etmeye başlayan Ceylan’ın, mutluluktan resmen ayakları yere basmıyor. Çifti yakından tanıyan herkes, Altuğ’un Ceylan’a çok iyi geldiğini, Altuğ’un gözünün de Ceylan’dan başkasını görmediğini söylüyor.

Şunun şurasında daha üç aydır flört etseler de, ‘evlilik‘ lafları ortalarda dolaşmaya başladı!

AİLEDEN DE ONAY ÇIKTI

Herkesin ortak fikri; önümüzdeki yaz Ceylan ile Altuğ’un nikah masasına oturabileceği yönünde. Ceylan’ın anne-babası Celal-Şebnem Çapa çiftinin de bu ilişkiye onay verdiği; üstelik müstakbel damatları Altuğ Leblebici’yi çok sevdiklerini duyuyorum. Yeni yıla Bulgaristan’ın ünlü kayak merkezi Bansko’da giren ve bir an olsun birbirlerinden ayrılmayan aşıkların mutluluğu umarım daim olur.