SON TV

Arzu Sabancı Özge Ulusoy’la aynı ortamda olmak istemedi

Arzu Sabancı, büyük oğlu Hacı'nın yıldızının barışmadığı sevgilisi Özge Ulusoy'la aynı ortamda bulunmaktan rahatsız oldu.

Arzu Sabancı Özge Ulusoy’la aynı ortamda olmak istemedi

Cemiyet hayatının en zarif kadınlarının başında gelen Arzu Sabancı, önceki günNişantaşı’ndaki bir mücevher markasının davetli listesinde yer almasına rağmen organizasyona katılmadı.

 

Güneş’te yer alan habere göre, Adına hediye paketi de hazırlanan Arzu Sabancı’nın gitmediği davete, büyük oğlu Hacı Sabancı’nın 1 yıllık ayrılıktan sonra geçen yaz tekrar barıştığı sevgilisi manken Özge Ulusoy’un katılması ise dikkat çekti. Arzu Sabancı’nın, oğluyla yaşadığı ilişkiye onay vermediği Ulusoy’un gideceği davetlere özellikle katılmadığı öğrenildi.

“ÖNCE KARİYER SONRA AŞK”

İstenmeyen gelin adayı Özge Ulusoy ise davet sırasında özel hayatıyla ilgili sorulara evlilik planı yapmadıklarını belirterek “Hacı’yla birlikteliğimizi gözler önünde yaşamak istemiyoruz. Bizim özelimiz o… İkimiz de iş hayatında birbirimizi serbest bıraktık, kısıtlamıyoruz. Şu an için önceliğim kariyerim” yanıtını verdi. Güzel manken Sevgililer Günü’nde de Sabancı’yla baş başa yemeğe çıkacaklarını söyledi.

ETİKETLER: