SON TV

Murat Yıldırım: Oğlun çatır çatır öpüşüyor anne

Murat Yıldırım Adana'da katıldığı bir söyleşi'de annesi ile arasında geçen anıda 'Oğlum Çatır Çatır Öpüşüyor Anne' sözleri güne damgasını vurdu.

Murat Yıldırım: Oğlun çatır çatır öpüşüyor anne

Başarılı dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım Adana’da katıldığı bir söyleşi’de annesi ile arasında geçen anıda  “Oğlum Çatır Çatır Öpüşüyor Anne” sözleri güne damgasını vurdu.

 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin ’Sanatçının Sosyal Sorumluluğu’ konulu söyleşisinde öğrencilerle bir araya gelen Murat Yıldırım, izleyenleri gülme krizine soktu. Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yaklaşık 300 kişinin katıldığı  söyleşide öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Yıldırım, filmlerindeki öpüşme sahneleriyle ilgili bir anısına yer verdi.
Annesi Hayat Yıldırım’ın bir filmindeki öpüşmesahnesinin gerçek olup, olmadığını sorduğunu söyleyen Yıldırım, “Annem çekimser bir tavırla üstü kapalı olarak öpüşme sahnesini sormak istedi. Ben de ’anne tabi ki onlar hep montaj’ dedim. Annem de montaj olduğuna inanırcasına ’tabi ki montaj canım’ dedi. Ben de ’Ne montajı anne, oğlun çatır çatır öpüşüyor’ dedim” diyerek öpüşme sahneleriyle ilgili  yaşadıklarını anlattı.
Murat Yıldırım etkinliğin ardından öğrencilerle toplu fotoğraf da çektirdi.
ETİKETLER: