SON TV

SWARM uygulamasına yepyeni özellik!

Swarm için yepyeni bir özellik daha eklendi.

SWARM uygulamasına yepyeni özellik!

Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamalarından olan Swarm için yepyeni bir özellik daha eklendi. Artık bu özel uygulama ile arkadaşlarınıza kısa mesaj gönderebileceksiniz. Şimdi size Swarm uygulaması hakkında bilmediklerinizi aktarmak istiyorum.

Akıllı telefonlarda sıkça tercih edilen uygulamaların başında gelen Swam’a yeni özellik geldi. Uygulamada artık direkt mesaj özelliği de bulunuyor. Detaylar haberimizde…

Foursquare geçtiğimiz yıl uygulamasını ikiye bölmüştü. Kendi adıyla yoluna bir mekan keşfetme, mekan yorumları ve puanlamalarının yer aldığı bir mecra olarak devam ederken, ortaya çıkan yeni uygulama Swarm ise kullanıcıların daha sosyal yönünü ortaya çıkarma amaçlı konumlandırılmıştı. Fenomen uygulama amacına ulaştı ve pek çok kişi tarafından kullanılıyordu.

Tüm check-in olma gibi özellikler Swarm uygulamasına aktarılırken, Swarm, ‘Plans’ sekmesi gibi getirdiği bazı yeni özelliklerle de kullanıcıların birbiriyle buluşmasını sağlamayı amaçlıyordu.

Foursquare ve Swarm ayrımından itibaren her ne kadar uygulamaya olan ilgi ülkemizde sorgulanmaya başlamış olsa da Foursquare, Swarm tarafında geliştirmelere devam ediyordu.

Hatta yapılan açıklamara göre büyüme daha da hızlandı ve yepyeni bir özellik Swarm’a geldi.

Son güncellemeyle birlikte Swarm’a özel mesajlaşma özelliği getirildi. Daha önce kullanıcılar profillerine telefon numarası ekleyebiliyor ya da Facebook hesabını bağlayabiliyor, böylece iletişim uygulama dışından sağlanarak bir sosyal rehber görevi de görüyordu. Ancak artık gelen özel mesajlaşma sayesinde tüm kullanıcılar birbirine mesaj atabilecek. Böylece ‘Plans’ sekmesi de tarihe gömülmüş olacak.

Bundan böyle kullanıcılar herkese açık değil sadece istediği kişi ya da kişilere plan sorup, özel mesaj aracılığıyla konuşabilecek. Bu yeniliği ile Swarm, daha da fenomen olacağa benziyor.

ETİKETLER: