SON TV

Pınar Altuğ: Yüzümü de gerdirmedim

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, çok konuşulan elleri hakkında bir açıklama daha yaptı.

Pınar Altuğ: Yüzümü de gerdirmedim

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı ‘el’ fotoğrafı ile olay yaratan Pınar Altuğ, 2. Sayfa programına konuk oldu. Altuğ, çok konuşulan fotoğrafını anlattı.

“DAMARIMA BASARLARSA DİLİM UZUYOR”

“El konusunda can sıkacak bir şey yoktu. Çok damarıma basarlarsa benim de dilim uzuyor ama şöyle bir şey var; ben polemiğe girmekten hoşlanmam, farkındaysan da kimseyle itişmem. Benim derdim kendimledir. Tebiyesizliğe ve saygısızlığa elbetteki müsammam yoktur. Bu sadece benim için değil, benim yayınladığım bir postun altında başkasına da saygısızlık yapılmasına müsade etmem. O başka bir şey ama onun dışında insanlar her türlü yorumu yapabilirler.

“HEDEFİM ELİMDEKİ YÜZÜKLER”

Güzellik ve beğeni çok göreceli bir kavram. Sen öylesini beğenirsin ben böylesini beğenirim. Biri beğenmedi diye ona kızamazsın ki… Ben de her şeyi beğenmiyorum. Hepimiz aynı şeye bakarız ama farklı şeyler görürüz. Ben ilk el fotoğrafını yayınladığımda elimin kendisine hiç bakmamıştım. Çünkü benim hedefim elimdeki yüzüklerdi.

O an ‘dur bir fotoğraf çekeyim’ dedim. Elimde cep telefonuyla ve gün ışığında çektim. Benim öyle filtrelerle de işim yoktur. Ben beceremiyorum, çok uğraşmıyorum bir de sıkılıyorum onlardan.

“YATAK SAHNELERİNİ MAKYAJSIZ OYNARDIM”

Ben Çocuklar Duymasın’daki yatak sahnelerinde makyajsız oynardım. Ayıp olmasın sonuçta televizyon deyip bir pudra sürerdim ama ne rimelim ne kirpiğim hiçbir şeyim olmazdı

ETİKETLER: