SON TV

Turabi’nin çizdiği resim Acun’u şoke etti

Survivor All Star'da söylediği sözler ve yaptığı hareketlerle dikkat çeken Turabi yine rahat durmadı.

Turabi’nin çizdiği resim Acun’u şoke etti

Survivor All Star gönüllüler takımındaTurabi Çamkıran ada konseyi elemesinde yine rahat durmadı ve ‘şeytan resmiyle’ gecenin olayına imza attı. Acun Ilıcalı oy pusulasını eline aldığında şoke oldu. 
 
Turabi ada konseyindeki oylama sırasında önce bildik ‘özlü’ sözlerinden birini okuyup ‘Sev diyor babam ayıp değil. Tamam da babam herkes senin gibi adam değil” dedi. Ardından da elenmesi için adını yazdığı kişinin kağıdını kameraya tuttu.

ACUN ILICALI ŞOKE OLDU

Acun Ilıcalı oylama sonuçlarını açıklamak için kağıtları açarken Turabi’nin çizimi eline gelince şoke oldu. Yüzünün rengi bir anda değişirken ne diyeceğini bilemedi Turabi’ye bir bakış attı ve kameraya ‘şeytan çizimini’ tuttu. 
 
Turabi Çamkıran Hasan’ı neden ‘şeytan’ gibi çizdiğini ‘kötü bir karakterin var kardeşim şeytanı çizdim, iyi görünmeye çalışıyorsun kafana melek amblemini çizdim. Bir öylesin bir böylesin alnına da soru işareti çizdim. Yani masken belli değil kardeşim’ diyerek izah etmeye çalıştı. 


 
Hasan konseyde ‘şeytan’ olarak çizilmiş resmi görünce dondu kaldı. Diğer yarışmacıların gülüşmeleri ise ilginçti. Hasan resimle ilgili olarak ‘Konseyde gördüklerimden sonra şunu söylüyorum. Denize düşsem Turabi ‘ye sarılmam’ dedi.