SON TV

Berna Yılmaz, Gelinine 200 bin TL’lik yüzük aldı

Berna Yılmaz gelini Neşe Sapmaz için özel bir yüzük yaptırdı. 3 dev pırlanta taştan oluşan yüzüğe 200 bin lira ödediği konuşuluyor.

Berna Yılmaz, Gelinine 200 bin TL’lik yüzük aldı

Eski başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz, geçtiğimiz hafta spiker sevgilisi Neşe Sapmaz’a evlilik teklif etmişti. Yavuz Yılmaz’ın Sapmaz’a hediye ettiği yüzük Berna Yılmaz’dan geldi.

YÜZÜĞÜ GÖRÜNCE HAVALARA UÇTU

Müstakbel gelinini çok seven Berna Hanım, Neşe Sapmaz için özel bir yüzük yaptırdı. 3 dev pırlanta taştan oluşan bir yüzük hazırlatan Berna Yılmaz’ın bunun için de 200 bin lira ödediği konuşuluyor. Yüzüğü görünce havalara uçan Neşe Sapmaz, mutluluğunu da dostlarıyla paylaşıp müstakbel kaynanasına olan sevgisini dile getirdi. Bu arada Yavuz Yılmaz, düğün için kardeşi Hasan Yılmaz’ın da evlendiği Çırağan Sarayı’nı tercih etti.

ŞİMDİDEN ÇALIŞMA YASAĞI KOYDU

Eylül’de muhteşem bir düğünle Neşe Sapmaz’la dünyaevine girmeye hazırlanan olan Yavuz Yılmaz, müstakbel eşine şimdiden bir dizi yasak koydu. Yılmaz’ın isteğiyle Neşe Sapmaz evlendikten sonra spikerlik yapmayıp bundan böyle iş hayatına son verecek. (Takvim)