SON TV

Ece Erken’in kayınpederinden ağır sözler!

Ece Erken'in kayınpederi Nurettin Uçar boşanma iddiaları hakkında sert konuştu. Uçar, 'Ece dilini kessin, oğluma iftira atıyor' dedi.

Ece Erken’in kayınpederinden ağır sözler!

Ece Erken’in şiddet iddiasıyla boşanmadavası açmaya hazırlandığı Serkan Uçar’ın babası Nurettin Uçar ateş püskürdü. Uçar, gelini hakkında, “Bu iş yürümez demiştim, şimdi oğluma iftira atıyor.” dedi.

Ece Erken’in koruma talebiyle mahkemeye verdiği dilekçede yer alan çarpıcı iddialar, magazin gündemine bomba gibi düştü. Serkan Uçar’ın kendisine şiddet uyguladığını ve ölümle tehdit ettiğini öne süren Erken’e kayınpederi Nurettin Uçar sert tepki gösterdi.

ece-erkene-kayinpederinden-bomba-so¨zler-dilini-kessin-.20150708094156.jpg

EVLİLİK ÖNCESİ UYARMIŞTI: SONU KÖTÜ BİTECEK

Erken ve Uçar’ın evliliği öncesinde “Bu evliliği kimse istemiyor. Sonu kötü bitecek. O kişiyi gelin olarak kabul etmiyoruz” açıklamalarıyla gündeme gelen Nurettin Uçar, gelininin oğluna iftira attığını ileri sürdü: “Bu evliliğe karşı olduğumu en başta söylemiştim. Ece’yle de konuştum. Kızım olmaz, bu iş yürümez dedim. Beni dinlemediler. Oğlum da kendini duvarlara vurdu, evleneceğim diye. Evlattır dedik, sustuk. Dediklerim çıktı. Şimdi Ece oğluma iftira atıyor, şiddet diye bir şey yok. Bütün Türkiye bizi de tanır, onu da. Ayrılıyorlar diye çamur atmaya gerek yok. İftiralarına da kimse inanmıyor. Benim istediğim, Ece dilini kessin, biraz evinde otursun. Böyle açıklamalarla kimseyi bezdirmesin. Torunumuzu ise seviyoruz, annesinde kalması normal, onun için ne gerekiyorsa yaparız.” dedi.

“SUSMAK ZORUNDAYIM”

Serkan Uçar ise yaptığı açıklamada, “İddiaları kabul etmiyorum. Konuşacak çok şey var ama susmak zorundayım. Çünkü ortada bir bebek var ve o büyüdüğünde internette görecek bunları. Ailemin de isteği, benim bu konuda susmam. Ben işadamıyım, işime bakarım. İzin verildiği sürece de oğlumu severim.” dedi.

ece-erkene-kayinpederinden-bomba-so¨zler-dilini-kessin-.jpg

ECE ERKEN KORUMA TALEP ETTİ

20 Haziran 2014’te evlenen ve iki ay önce ilk bebekleri Eymen’i kucaklarına alan Ece Erken ile Serkan Uçar’ın evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Uçar’a boşanmadavası açmaya hazırlanan Ece Erken, geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma talep etti. Erken’in mahkemeye sunduğu dilekçede Uçar’la evliliğine dair çarpıcı iddialar yer aldı.

İddiaya göre; Ece Erken’e ait Ortaköy’deki evde oturan çiftin evliliği, Serkan Uçar’ın kusurlu hareketleri nedeniyle çatırdadı. Uçar, eşini sık sık aşağıladı, tehdit etti ve şiddet uyguladı. Eşinin ailesini de aşağılayan Uçar, her defasında özür diledi, ancak bu tür davranışlarda bulunmaya devam etti.

Hamileliği süresince eşinin gösterdiği şiddet eğilimi nedeniyle defalarca hastaneye gitmek zorunda kaldığını söyleyen Erken, kocasının bu davranışları nedeniyle çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığını öne sürdü.

Dilekçede, Ece Erken’in kocasıyla kavga ettiği bazı zamanlar 155 Polis İmdat’ı aradığı, hayatından endişe ettiği gerekçesiyle yardım istediği ifade edildi.

Tüm bu olumsuzluklardan sonra çocuğunu dünyaya getiren Erken’in kocasının düzeleceğine, şiddet eğiliminden vazgeçeceğine inandığı için beklediği anlatıldı.

“SENİ ÖLDÜRECEĞİM”

Ece Erken’in şiddet eğilimi nedeniyle kocasından ısrarla doktora gitmesini istediği kaydedilen dilekçede şu ifadeler yer aldı: “Doktora giden Serkan Uçar başladığı tedaviye, evlilikte olduğu gibi gönüllü davranmadı. Son dönemde hem eşini hem de eşinin ailesini ölümle tehdit etmeye başladı. Geçtiğimiz ay kocası tarafından Ece Erken’in cep telefonuna ‘Seni öldüreceğim. Seni keseceğim. Bunları mahkemeye ver. Beni ne yapacaksın kapıdayım, al beni içeri. Ulan sen beni bırakırsan seni öldürürüm. Senin sonun olurum. İlk seni sonra kendimi öldüreceğim. Bunu bil’ şeklinde mesajlar geldi.”

6284 sayılı yasa gereğince oğluyla birlikte koruma isteyen Ece Erken, kocasının kendisine yaklaşmamasını ve gerekli tüm tedbirlerin alınmasını istedi. Mahkeme, Serkan Uçar’ın 3 ay süreyle eşine yaklaşmamasına, eşine karşı şiddet, hakaret ve aşağılama içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Uçar’ın Ortaköy’deki müşterek konuttan da uzaklaştırılmasına karar veren mahkeme, bu evin Ece Erken’e ve oğluna tahsis edilmesine hükmetti. Mahkeme, ayrıca Uçar’ın silahlarını polise teslim etmesine, öfke kontrolü için bir sağlık kuruluşuna muayene olmasına, gerekirse tedavi için başvurmasının sağlanmasına karar verdi.

Kaynak: Vatan – Habertürk – İnternethaber

ETİKETLER: