SON TV

Babasından Neslişah Alkoçlar’a uyarı

Yaklaşık 3 buçuk aylık hamile Neslişah Alkoçlar, İtalya tatilinde motosiklete binince babasını korkuttu.

Babasından Neslişah Alkoçlar’a uyarı

Yaklaşık 3 buçuk aylık hamile Neslişah Alkoçlar, İtalya tatilinde motosiklete binince babasını korkuttu. Ender Alkoçlar, kızını instagram’dan ‘Dikkat’ diye uyardı.
 

Oyuncu Engin Altan Düzyatan’la mutlu bir evliliği olan Neslişah Alkoçlar’ın keyfi, hamile olduğunu öğrenmesiyle katlandı.

Yaklaşık 3 buçuk aylık hamile olan sosyetik güzel, eşi ve yakın dostları Beyza-Murat Arslan çiftiyle geçtiğimiz gün İtalya’nın yolunu tuttu. Portofino’da tekneyle keyif yapan sosyetik ekip, önceki gün ise kiraladıkları Vespa motorlarıyla İtalya’yı gezdi.

Neslişah Alkoçlar, motosiklet gezisi sırasında çekilen fotoğrafını instagram’da yayınlayınca ise sevenlerini tedirgin etti. Hamile olduğu için uzmanlar tarafından motosiklete binmesi önerilmeyen Neslişah Alkoçlar’ı uyaran en dikkat çekici isim ise baba Ender Alkoçlar’dı.

İLK DUYURAN İSİM
Kızının hamile olduğunu herkese ilan eden ilk isim olan baba Alkoçlar, sosyetik güzelin motor gezisi sırasında çekilen fotoğrafını görünce hemen kızını uyarma gereği duydu. Ender Alkoçlar, fotoğrafın altına şöyle yazdı: “Vespa ile iyi gezmeler ama 6 numaraya dikkat!!!”

ETİKETLER: