SON TV

Alp Kırşan sunuculuk dışındaki işleriyle şaşırttı

Survivor bitti Alp Kırşan artık yeni işlerine yöneldi...

Alp Kırşan sunuculuk dışındaki işleriyle şaşırttı

Acun Ilıcalı’nın TV8 televizyonunda sunuculuk yapan Alp Kırşan artık Bodrum’da mandalina yetiştiriciliği ve su sporları işletmeciliği yapıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yapan Alp Kırşan sunuculuk dışında yeni işlere daldı. Daha önce Bodrum’da mandalina bahçeleri içinde bir ev alan Alp Kırşan, evlerini en ince ayrıntısına kadar dekore etti. Geçen sene evlendiği oyuncu eşi Zeynep Dörtkardeşler ile birlikte artık yaz kış Bodrum’daki evlerinde kalan Alp Kırşan, TV8’deki sunuculuk yaptığı programlar dışında kalan zamanını ise yeni işleriyle uğraşarak geçiriyor.

MANDALİNA YETİŞTİRİCİSİ OLDU

Mandalina bahçesinde yetiştirdiği Bodrum mandalinalarının ticaretini de yapan Kırşan aynı zamanda su sporları merkezi işletmecisi de oldu. Bodrum’daki bir otelin su sporlarını merkezini işleten ünlü sunucu, yaz aylarında zamanının büyük bölümünü yeni işinin başında geçiriyor. Kırşan işletmecisi olduğu sporları merkezinde müşterileriyle tek tek ilgileniyor. İşlerinin başında gece yarılarına kadar çalıştığını söyleyen Kırşan, “Yanımda 8 kişi çalışıyorum ben de gece yarısına kadar işimin başındayım. Bodrum’da bir yere gitmek için araba yerine tekneyle deniz yolunu tercih ediyorum. Artık eşimle birlikte sürekli Bodrum’da yaşıyoruz” dedi.

BEBEK MÜJDESİ DE VERDİ

Alp Kırşan bebek beklediklerini de canlı yayında ilk kez açıkladı. TV8’in ilgiyle izlenen programı Aramızda Kalmasın’a konuk olan Alp Kırşan bebek müjdesi verdi.    Ünlü sunucu, “Küçük Alp geliyor. O da Bodrum’da sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin. Denizci olsun çok isterim” diye konuştu. Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeşler geçen sene Aralık ayında evlenmişlerdi.

ETİKETLER: