SON TV

Eda Akkaya’dan Survivor itirafı

Survivor 2016'da ünlüler takımında yarışan Eda Akkaya, adaya veda ettikten sonra ilk kez görüntülendi.

Eda Akkaya’dan Survivor itirafı

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2016 yarışmasında adadaki son günlerinde Nagihan’la yaptığı kavgayla damgasını vuran Eda Akkaya, elendikten bu yana ilk defa objektiflere yakalandı.

Sözcü’de yer alan habere göre; oyuncu arkadaşı Ceyda Olguner ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülenen Eda Akkaya, Survivor ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Survivor bence herkesin denemesi gereken ve katılması gereken bir yarışma. Oraya katıldığım için çok çok mutluyum, Acun Ilıcalı bana bu şansı verdiği için çok mutluyum. Elendiğin zaman anlamıyorsunuz ama elendikten 10-15 gün sonra oranın kıymetini daha iyi anlıyorsun. ‘Keşke dönmeseydim’ diyorsun. Ben orada elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ama orada kalmak için biraz daha çabalayabilirdim” yanıtını verdi.

Yılmaz Morgül’le yaşadığı tartışma hatırlatılması üzerine “Açken insan gerçekten kendisi değildir diyebilirim. Yılmaz Morgül gerçekten çok büyük sanatçı ama ne Yılmaz Morgül sanatçı kimliğiyle ne de ben kimliğimle orada değildik. O Yılmaz olarak ben de Eda olarak oradaydık. Tamam orada kavga ettik tartıştım ama en azından konuşup iletişim kurabildik. Elendiğim zaman birbirimizden helallik alarak ayrıldık, ne onun bana bir kırgınlığı olduğunu düşünüyorum ne de benim ona karşı bir kırgınlığım yok, kendisiyle tekrar görüşürüm diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü