SON TV

Hakan Ural: Annemin cenaze töreninde babam yoktu

Kehribar' dizisiyle ekranlara dönen Hakan Ural, bir televizyon programına konuk oldu.

Hakan Ural: Annemin cenaze töreninde babam yoktu

Uzun bir aradan sonra ‘Kehribar’ dizisiyle ekranlara dönen Hakan Ural, bir televizyon programına konuk oldu. Ural, özel hayatına dair merak edilenleri canlı yayında anlattı.

‘Sibel’i annemin cenaze töreninde gördüm’

Sibel’i annemin cenaze töreninde gördüm. Sibel asla ekranda göründüğü kadar kilolu değil, ama albüm kapağındaki kadar zayıf da değil. Sonuçta 3 çocuk annesi. Görsel bir sanat yapıyorsun, fotoğraflara da dikkat etmek lazım. Sibel’e şarkı konularında ne dediysem hep tutmuştur. Bana sorsa ben ona zaten söylerim.

‘Ben sinirli bir adamım’

Zara’yı koy 24 saat dinlerim. Sibel’i zaten hiç konuşmayalım. Bir şarkı aynı olur anlarım, 7 şarkının aynı olmasını hiç duymadım. Bu çok ayıp bir şey.- Ben sinirli bir adamım. Sosyal medyayı ani bir kararla kapadım. Bana biri tersten baksa ‘niye bakıyorsun’ derim. Instagram kullanıyorum sadece. Biz sanatçıyız, çocuğumu kılığı kıyafetiyle eleştirirsin anlarım. Ama farklı bir boyuta geldiği zaman tepkimi veririm.

‘Çocuklarımdan memnunum’

Çocuklarımdan çok memnunum. Engincan çok kibar bir çocuktur. Çocuklarıma ‘Magazin muhabirlerine tepki vermeyin, eve ekmek parası götürüyorlar. Bu haberlerden ekmek yiyorlar’ diyorum.

‘Annemi en son yoğun bakımda gördüm’

Herkes sevdiklerini bir şekilde toprağa veriyor. Annemi kaybettim çok taze her şey. Annemi en son yoğun bakımda gördüm. Annem bize hep ‘kopmayın’ derdi. Son bir ay önce ‘birbirinizi bırakmayın’ dedi.

Empati yapmayı çok seven bir insanım. Annem rahmetli olmadan önce de anneler günü, babalar günü, sevgililer günü olayına karşıydım. Milyonlarca insanın annesi hayatını kaybetmiş… Her gün şehitlerimiz oluyor. Bazen diziyle alakalı fotoğraf atıyorum sonra rahatsızlık hissediyorum. Evlat kaybetmek ne demek yahu? Bizim ülkemizde 30 yıldır anneler 20 yaşındaki evlatlarını toprağa veriyor. Dualar ediliyor evlerde. Empati yapalım.

‘Babam annemin cenazesinde yoktu’

Babam annemin cenazesinde yoktu. Ondan bir beklentim yok. Konuşmak da istemiyorum. Babam beni kabul etmemişti. Allah bana öyle bir silüet vermiş ki, sokakta görenler ‘oğlum buradan geçti’ der.

‘Her şeyden memnunum’

Ben hayatımdan, çocuklarımdan her şeyden memnunum. Biz hiçbir zaman çok iyi baba-oğul olamadık. Beni büyüten adam 5 yaşında almış. Beni öz çocuğu gibi korumuş kollamış. Selçuk Ural’dan bahsedince ona haksızlık yapmış gibi hissediyorum. Ortada beni büyüten bir adam var, kocaman bir aile var.

İbrahim Tatlıses’e helal olsun. Ama aralarında bir baba-kız ilişkisi olması zor. Bardak kırıldıktan sonra olmuyor.