SON TV

Kerimcan Durmaz’ın aylık geliri dudak uçuklattı

DJ setine geçip herkesi coşturan Caner ve Kerimcan ciddi para kazanıyorlar. Hatta Kerimcan Durmaz’ın kazancının ayda 200 bin TL’yi geçtiği söyleniyor.

Kerimcan Durmaz’ın aylık geliri dudak uçuklattı

Habertürk’ten Esin Övet bugünkü köşe yazısında herkesin çok sevdiği bir isim haline gelen, DJ setine geçip herkesi coşturan Kerimcan Durmaz’ın başarısını ve aylık gelirini kaleme aldı… İşte Övet’in o yazısı:

Düğünlerin aranan yıldızı oldular

İkisinin enerjisine de bayılıyorum. Etrafta o kadar mutsuz, sevimsiz insan varken Caner ve Kerimcan enerjileriyle dikkat çekiyor ve modaları geçecek gibi de gözükmüyor. Daha Snapchat o kadar popüler değil ama herkes ikiliyi oradan tanıyor düşünün. İkilinin boş vakti yok. Mekânlarda DJ setine geçip herkesi coşturuyorlar. Ciddi para kazanıyorlar. Hatta rivayetlere göre Kerimcan Durmaz’ın kazancının ayda 200 bin TL’yi geçtiği söyleniyor. Herkes bir şey söylüyor, Dubai’de özel ev partilerine gittiğini falan. Herkesin dilinde bu ikili var anlayacağınız. Şimdi de düğünlerin aranan yıldızları olmuşlar. Öyle “Memleketin önde gelen starları gelsin” durumu kalmadı artık. İşte kapris, yüksek ücretler bu durumları doğuruyor. Son yıllarda sosyal medya ile birçok şey değişti. Bunu son birkaç yıldır özellikle yazıyorum. Ve şu anda da sanat dünyasında bu çok net görülmeye başladı bile. Kimisi “Geçer bu da geçer, kimler geldi kimler geçti” diyor. Kimisi “Herkes onları taklit ediyor çok doğallar” diyor. Kimisi “Kerimcan ve Caner’ler çoğaldı” diyor. Ama bu tarz isimlerin modası geçmeyecek. Çünkü herkes kendini star görmeye başladı. Kimse ünlülerin star kaprisleri ile de uğraşmak istemiyor.

Kerimcan yengelerle Beverly Hills’te 

Son zamanlarda yengelerimiz de değişti malum, Asena’lar falan konuşulmuyor artık. Bu ara Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur ile Fenerbahçeli Gökhan Gönül’ün eşini tanıma aşamasındayız. Ve yengeler Kerimcan Durmaz ile Beverly Hills tatilinde. Ben de Snapchat’te yengeleri tanıma aşamasındayım. Kerimcan’ı bayıla bayıla izlediğim için Hatice ve Yağmur’u da izliyorum. Pek şekerler. Ukala değiller ve bir şeyleri göze sokmaya çalışmıyorlar. Popülerlik ve şöhret biraz daha arttıkça her şey değişir malum. Bu arada Kerimcan’dan sonra şimdi de Beverly Hills modası başlar benden söylemesi. Hatta birkaç kişi “Hemen gitmeliyim” diye yanıp tutuşmaya başlamış bile duyduğuma göre.

”Ablan star bebeğim”

Maalesef birçok kişi bu ikiliyi taklit ediyor. Snapchat ahalisi, ünlüsü, ünsüzü “Ablan star bebeğim” diye başlıyor cümleye. Bu da Kerimcan, Caner ve türevlerinden çıkmış ve dillere yapışmış bir cümledir. Topluca Allah yardımcımız olsun. Herkeste bir star olma merakı vardı ve bu tamamen gün yüzüne çıktı. O yüzden de starlarımızın işi çok zor. Hatta ünlü olmak isteyenlerin de işi bir hayli zor.

ETİKETLER: