SON TV

Danla Bilic’in gerçek adı ne? Danla Bilic kim?

Youtube'da çektiği ilginç konulu makyaj videoları ve Instagram'daki birbirinden güzel fotoğraflarıyla tanınan fenomen Danla Bilic kimdir ve gerçek adı ne?

Danla Bilic’in gerçek adı ne? Danla Bilic kim?

Youtube, Twitter ve Instagram üzerinden paylaştıklarıyla fenomen haline gelen, çektiği ilginç konulu makyaj videolarıyla herkesin merak konusu olan Danla Bilic’in gerçek adının ve soyadının Danla Bilic olmadığını biliyor muydunuz?

Danla Bilic bir takım özel üniversitelere yönelik çektiği makyaj videolarıyla patlamış, sosyal medyada kısa sürede milyonlarca hayrana sahip olmuştu. Instagram’da milyonlarca, Youtube’da milyonlarca takipçisi olan Danla Bilic bazen kendine Daniela diyerek hayranlarının ‘Acaba gerçek adı ne’ sorusunu sormalarına neden olmuştu.

Peki Danla Bilic’in gerçek adı ne? Bilindiği gibi Danla mı yoksa başka bir ismi mi var? Peki kim bu güzel Danla Bilic? Nereli? Kaç yaşında? Hangi okulda okuyor? Hangi bölümde? İşte tüm bu soruların cevabı bu haberimizde..

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir

5 Ekim 1994 doğumlu olan Damla yani nam-ı diğer Danla Bilic Ekim ayında 24 yaşında olacak.

Kütahya ile ilgili sık sık videolarında bahseden Danla Bilic aslen Kütahyalı.

Beykent Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümü öğrencisi.

Sevgilisini ilk olarak hayranlarına ‘Tatlıcı’ olarak tanıtan Danla Bilic hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşmıştı. Son zamanlarda aldığı kilolarıyla gündemden de hiç düşmeyen Danla Bilic şimdi kilolarına elveda derken sık sık boydan fotoğraflar atmaya başladı Instagram’a… Hiçbir zaman eleştirilmekten korkmayan Danla Bilic sinir bozucu olduğunu savunduğu kadınların bazı davranışlarını sivri bir dille eleştirerek büyük bir kesimden onay alıyor.

SİNAN BİNAY VE DANLA BİLİC

Danla Bilic aynı zamanda kameramanı Sinan Binay ile aralarında olan bir takım sorunlar nedeniyle de gündeme geldi. Bir anda Sinaaağn diye bağırmadığı, Kemaaal diye seslendiği bir kameraman hayranlarını şoke etti. Kısa süre sonra aralarında olan anlaşmazlıklar üzerine videolar geldi, son olarak açıklama yapan Sinan Binay, Danla ile ilgili iddialar ortaya attı. Danla’da bu iddialara yine Youtube üzerinden cevap verdi. Bu olay sonrası birçok hayranlarının tepkisini alan ikili yollarına yine devam ediyor.

BEYAZ SHOW VE DANLA BİLİC

Danla Bilic hayvanlar hakkındaki duyarlı açıklamaları ve paylaşımlarıyla da gündemde olan bir isim. Evinde kedi beslediği bilinen Danla Bilic, sahiplendirilmesi gereken kedilerle ilgili sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı postlarla herkese yardımcı oluyor. Seveni kadar sevmeyeni de olan Danla Bilic ekranların sevilen talkshowu Beyaz Show’a dahi konuk olmayı başardı. Beyaz Show’da Danla hakkında en çok eleştiri kilosuna gelmişti. Ama burada kilo vereceğini açıklayıp “Herkes nasıl kilo aldığımı gördü, şimdi de nasıl kilo verdiğimi görecek’ şeklinde açıklamasıyla herkesin ilgisini yeniden çekmişti.

Kim ne derse desin Danla Bilic çok kısa bir sürede büyük bir kesimin ama tepkisini ama ilgisini çekerek milyonlarca hayran edindi. Şimdi Kerimcan Durmaz, Demet Akalın, Merve Özbey gibi çok tanınan kişilerle olan arkadaşlıklarıyla yoluna devam ediyor.

DANLA BİLİC’TEN BAZI POZLAR

DANLA BİLİC ile ilgili görsel sonucu

DANLA BİLİC ile ilgili görsel sonucu

DANLA BİLİC ile ilgili görsel sonucu

DANLA BİLİC ile ilgili görsel sonucu

DANLA BİLİC ile ilgili görsel sonucu

ETİKETLER: