SON TV

Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz’ün paylaşımındaki gizemli adam!

Geçtiğimiz aylarda aralarındaki küslük ve aile içi sıkıntılarla gündeme gelen Hadise ve Derya Açıkgöz Paris Moda Haftası'na katıldı. Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz'ün paylaşımındaki gizemli adam sosyal medyayı yıktı.

Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz’ün paylaşımındaki gizemli adam!

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz aylarda aile içinde bir takım sıkıntılar yaşamış, ablası Hülya Açıkgöz ve Derya Açıkgöz ile küslük yaşamıştı. Hülya ile hala görüşmediği iddia edilen Hadise, Paris Moda Haftası’na kardeşi Derya Açıkgöz ile katıldı.

Derya Açıkgöz ve Hadise Paris Moda Haftası’nda adeta Türk rüzgarı estirdi. Güzelliği, zarafeti ve tarzıyla gündem olan Hadise ve Derya Açıkgöz, Paris Moda Haftası’ndan bol bol Instagram’a fotoğraflar attı.

Derya Açıkgöz ise Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğrafla olay oldu. Derya Açıkgöz, beyaz kıyafetler içerisinde mumların yanında merdivene oturarak bir fotoğraf çektirdi. Fotoğrafın hemen arkasında yer alan siyah ceketli adam ise takipçilerinin ilgisini çekti. Bazı takipçileri bunun esprisini de yaptı.

Beyaz kıyafetler içerisinde bir meleğe benzediği yorumları da gelen Derya Açıkgöz için çok sayıda övgü mesajı da geldi.

https://www.instagram.com/p/Bzgh18GoZarJ2qe_lDux3eYSiDJfRCYhJPYeI80/

Bilindiği gibi ünlü kızkardeşlerin araları annelerinin intihar girişimi ardından açılmış, kısa süre sonra magazin gündeminin en çok konuşulan olayı olmuştu. Hülya Açıkgöz ve Derya Açıkgöz ile görüşmeyen Hadise bir süre sonra yaptığı açıklamalarla çok konuşulmuştu. Kıyafetlerinden danışmanlığına birçok işi üstlenen ablası Hülya Açıkgöz yaptığı açıklamada iş ilişkilerinin Hadise ile sona erdiğini, kardeş ilişkilerinin ise devam ettiğini belirtmişti. Ancak kısa süre sonra Hadise kardeşi Derya Açıkgöz ile Paris Moda Haftası’nda boy gösterince gözler Hülya Açıkgöz’ü aradı. Fakat Hülya Açıkgöz’den bu konuyla ilgili herhangi bir yorum gelmedi.

ETİKETLER: