SON TV

Hakim savcı lojmanlarında ilginç olay

İstanbul Başakşehir’de bulunan hakim savcı lojmanlarında ilginç bir olay yaşandı. Gaziosmanpaşa hâkiminin trafik yüzünden tartıştığı yabancı uyruklu kişi hakime ve eşine saldırıda bulundu. Gözaltına alınmak istenen şüpheli ve desteğe gelen kişiler uzun süre güvenlik görevlilerine direndi.

Hakim savcı lojmanlarında ilginç olay

İstanbul Başakşehir’de bulunan hakim savcı lojmanlarının da yeraldığı Ortaköy sitesinde geçtiğimiz cumartesi günü şaşkınlık veren bir olay yaşandı.

Lojmanların girişinde hakim M.Ç.’nin içinde bulunduğu araç ile yabancı uyruklu bir yaya arasında anlaşmazlık yaşandı.

Yabancı uyruklu kişi M.Ç.’ye saldırdı. Hakimin eşi ve çocuğu da darp edildi. Tam lojman önünde yaşanan olay sırasında gözaltına alınmak istenen şüpheli olay çıkardı ve arkadaşlarını olay yerine çağırdı. Şüpheliye destek için olay yerine gelen yabancı uyruklu kişiler güvenlik görevlilerine direndi. Gece saat 00.30 sularında yaşanan olay sırasında lojmanlarda büyük panik yaşandı.

Olaya polisin müdahalesi üzerine 3 şüpheli gözaltına alındı. Hakimin eşi ve çocuklarının da olay sırasında mağdur oldukları öğrenildi. Mağdurlar olay yerine gelen ambulansta tedavi edildi.