SON TV

Hazal Kaya’dan hamilelik ve Beren Saat cevabı!

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğünü sonrası magazin gündemini meşgul eden iki soruya Hazal Kaya'dan cevap geldi. Hazal Kaya hamile mi ve Beren Saat'i düğününe çağırmadı mı?

Hazal Kaya’dan hamilelik ve Beren Saat cevabı!

Geçtiğimiz günlerde Ali Atay ile 5 yıllık birlikteliğini mutlu sona erdiren ve dünyaevine giren Hazal Kaya’nın hamile olduğu ve Beren Saati düğününe davet etmediği şeklinde dedikodular dolanıyordu. İki soruya da net bir şekilde cevap veren Hazal Kaya, hem bebek istediğini hem de Beren Saat’i düğüne davet etmeme gibi bir durumun söz konusu olmadığının altını çizdi.

Hazal Kaya 5 yıllık birlikteliğin ardından Ali Atay ile 6 Şubat’ta nikah masasına oturmuştu. Kaya, dün Sinem Öztürk’ün baby shower partisine katıldı, hakkındaki iddialara da yanıt verdi.

“DARISI BAŞIMA”

Hamile olduğu konuşulan oyuncu “Kim uydurdu bilmiyorum. Yok öyle bir şey. Ben çok çocuk istiyorum. Darısı başıma, çok istiyoruz ama şu an yok.” dedi.

AÇIKLAMASI GÜLDÜRDÜ

Hazal Kaya, Beren Saat’i düğününe çağırmadığı iddiasına ise şu yanıtı verdi:

“Düğünde çok eğlendik. Büyük coştuk. Herkes bizim evlenmemizi bekliyormuş. Hayatımda bir şey değişmedi, evliyiz artık o kadar… Beren’in bir manisi oldu herhalde. Gelemeyen bir çok arkadaşımız oldu. Beren’i davet etmemem gibi bir şey olabilir mi? Aşk-ı Memnu zannediyorlar galiba gerçek hayatı. Öyle bir entrika yok…”

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Beren Saat ve Hazal Kaya’nın paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi izlenme rekorları kırmış, dizi gereği Hazal Kaya ve Beren Saat arasında onlarca entrika dönmüştü. Hazal Kaya açıklamasında diziye atıfta bulunarak bu tarz durumların gerçek hayatında olmadığını söyledi.

 

ETİKETLER: