SON TV

HSK’nın acı kaybı! Kalp krizi geçirdi

Hakimler ve Savcılar Kurulu ve yargı camiası gece yarısı ölüm haberiyle sarsıldı. İzmir yargısının önemli ismi kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu.

HSK’nın acı kaybı! Kalp krizi geçirdi

Hakimler ve Savcılar Kurulu ve yargı camiası gece yarısı ölüm haberiyle sarsıldı. İzmir Vergi Mahkemesi Başkanı İlhan Dinç’in geçirdiği kalp krizi sonucu dün gece hayatını kaybettiği öğrenildi.

İlhan Dinç

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Daire Başkanı Halil Koç, Twitter hesabı üzerinden Dinç’in ölüm haberini duyurdu. Koç tweetinde şunları yazdı: “Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden, İzmir Vergi Mahkemesi Başkanı İlhan Dinç’e, Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm yargı camiasına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.”

Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz da Dinç’in ölümü ardından üzüntüsünü paylaştı. Yılmaz tweetinde, “İzmir Vergi Mahkemesi Başkanı İlhan Dinç’’in vefat haberini üzüntü ile öğrendik, değerli meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm yargı camiasına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun” dedi.

ETİKETLER: