SON TV

Hülya Avşar’ın peçe-maske benzetmesi tepkilere neden oldu. Hülya Avşar köşe mi yazdı?

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, Kovid-19 salgını nedeniyle takılması zorunlu hale gelen maske üzerinden dini inancı gereği peçe takan insanları ti'ye aldı.

Hülya Avşar’ın peçe-maske benzetmesi tepkilere neden oldu. Hülya Avşar köşe mi yazdı?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, kızıyla magazin kameralarına yakalandı. Koronavirüs salgını nedeniyle maskeli olarak görüntülenen Hülya Avşar, maskeyi peçeye benzetti.

MASKE ÜZERİNDEN PEÇEYİ Tİ’YE ALDI

Birçok insanın dini inançları gereği taktığı peçeyi diline dolayan Avşar kızı, bir dönem köşe yazarlığı yaptığı ve bu dönemde peçe ve siyah şalvara olan tepkisini hatırlattı. Kızının peçeli insanlardan korktuğunu ve öcü dediğini de söyleyen Avşar, tepki topladı.

Avşar’ın peçe-maske benzetmesine sosyal medyadan tepki veren kullanıcılar, Avşar’ın köşe yazarlığı yaptığını hatırlayamadı.

HERKES KÖŞE YAZARSA…

Anlaşılan o ki; sosyal medya kullanıcıları, Doğan Medya’nın ünlülere köşe açmasını fırsat bilen Avşar’ın peçe ve çarşaf hakkında yorum yapmaktan geri durmadığını unutmuştu.

Nitekim Hülya Avşar, her ay kendi resminin kapak olduğu ve kendi adıyla çıkardığı dergisinde de kızı Zehra Çilingiroğlu’na henüz 10 yaşındayken köşe yazdırmıştı.

ETİKETLER: