SON TV

Instagram açılmıyor! Instagram’a neden girilemiyor?

Instagram bugün öğlen saatlerinde dünya genelinde çöktü. Uygulamaya girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. Aynı sorun Instagram ile birlikte WhatsApp ve Facebook'ta da yaşanıyor. Peki Instagram'a neden girilemiyor?

Instagram açılmıyor! Instagram’a neden girilemiyor?

Instagram`a neden girilmiyor? Instagram`a ne oldu? Ünlü sosyal platform uygulaması İnstagram`a ara sıra girilemiyor. Kullanıcılar Instagram`a neden girilmiyor? sorularını sormaya başlıyor. Peki Instagram`a ne oldu?

Instagram, bugün TSİ 13.40 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemiyor. Instagram’dan konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, Facebook ve WhatsApp’ta da erişim sorunu yaşandığı göze çarpıyor.

Sosyal paylaşım uygulaması Instagram’a bir süredir erişim sorunu yaşanıyor

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, saat 10.00`dan bu yana hata veriyor. Kullanıcılar akışı göremezken paylaşım da yapamıyorlar.

Instagram`a erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram`a neden girilmiyor sorusu şu an sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu.

Peki Instagram neden çöktü? Instagram ne zaman açılacak?

Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler uygulama Instagram`a bir süredir bazı kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin olası bir siber saldırı olup olmadığı tartışılıyor.

INSTAGRAM`DAN AÇIKLAMA HENÜZ YOK

Dünya genelinde yaşanan sıkıntı sonrası henüz Instagram`dan yapılan bir açıklama yok.

Uygulamaya girmeye çalışan kullanıcıların büyük bir kısmı `5xx Server Error` hatası ile karşılaşıyor.

Haftalar önce yaşanan erişim sorununda Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı anda erişimdem kopmuş ve saatlerce dünya genelinde normale dönememişti.

Instagram çöktü mü Neden girilemiyor?

Instagram, WhatsApp ve Facebook’a olan erişim sorunu ağırlıklı olarak Avrupa’da hissediliyor.