SON TV

Instagram çöktü mü? Son Dakika İnstagram neden açılmıyor akış yenilenemedi sorunu neden

Instagram çöktü mü herkes bunu merak ediyor. Cuma gecesi yani Cumartesi saat 02:00 sularında Türkiye'den Instagram'a erişim güçlükle sağlanıyor. Peki İnstagram çöktü mü ve bu sorunun sebebi ne?

Instagram çöktü mü? Son Dakika İnstagram neden açılmıyor akış yenilenemedi sorunu neden

Instagram çöktü herkes bunu merak ediyor. Cuma gecesi yani Cumartesi saat 02:00 sularında Türkiye‘den Instagram‘a erişim güçlükle sağlanıyor. Peki İnstagram çöktü mü ve bu sorunun sebebi ne? Instagram geçtiğimiz günlerde de çökmüştü ve kullanıcılar erişimde sıkıntı yaşamışlardı.

Popüler video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram’a 02:00 saatlerinden beridir erişim sağlanamıyor. Birçok kullanıcı “akış yenilemedi” hatasıyla karşılaşıyor. Bu sorunun ardından ‘Instagram çöktü mü’ sorusunun cevabı merak konusu oldu. Peki bu problemin sebebi nedir? İnstagram çöktü mü? İşte tüm detaylar…

CUMA GECESİ YENİDEN SORUN YAŞANDI

Cuma gecesi 02:00 sularında Instagram’da ana sayfa akış kısmında yenilenememe sorunu yaşandı. Sorunun 02:10 sularında halen devam ettiği gözlenirken, İnstagram’ın ne zaman düzeleceği konusnda ise net bir bilgi veya açıklama yapılmadı. Instagram’a giren kullanıcıların 02:15 saatlerinde halen ‘Akış yenilenemedi’ hatası gördüğü gözlemlendi.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: