SON TV

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ın Türkiye fiyatları belli oldu! Dolar’ın düşüşü iPhone’u ne kadar etkiledi?

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR'ın Türkiye fiyatları belli oldu! Dolar'ın düşüşü iPhone'u etkilerken fiyatların durumu Apple'ın resmi sitesi üzerinden açıklanarak satışa sunuldu.

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ın Türkiye fiyatları belli oldu! Dolar’ın düşüşü iPhone’u ne kadar etkiledi?

Dünyaca ünlü Apple geçtiğimiz aylarda tüm dünyaya tanıttığı yeni telefonları iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR sonunda Türkiye pazarına da soktu. Apple severler hemen fiyatları merak ederen Apple’ın sitesine girdi. Dolar’ın son günlerde düşüşüyle birlikte fiyatların ne durumda olacağı merak konusuydu.

Apple markası bugün yeni telefonları  olan ve bir süre önce dünyaya tanıtılarak piyasaya sürülen iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ı Türkiye’nin alımına da sundu. En çok merak edilen ise yeni iPhone’ların fiyatlarının ne kadar olduğuydu… Doların düşmesiyle birlikte Apple hangi fiyatlarla bu yeni muhteşem cihazları çıkardığı merak konusu…

iPHONE XS MAX TÜRKİYE FİYATLARI

64 GB iPhone XS Max: 10 bin 799 TL
256 GB iPhone XS Max: 12 bin 99 TL
512 GB iPhone XS Max: 13 bin 999 TL

iPhone XS TÜRKİYE FİYATLARI

64 GB iPhone XS: 9 bin 899 TL
256 GB iPhone XS: 11 bin 199 TL
512 GB iPhone XS: 13 bin 99 TL

Özellikle renkli sevenlerin ilgisini çekerecek iPhone XR ise Beyaz, Siyah, Mavi, Sarı, Mercan ve (PRODUCT)RED olmak üzere kullanıcılara altı farklı renk seçeneği sunuyor.

64 GB‘lık iPhone XR 7.399 TL

128 GB kapasiteli iPhone XR 7.799 TL

256 GB‘lık iPhone XR ise 8.699 TL

iPhone XS ve iPhone XR bu sabah itibariyle Türkiye genelinde satışa sunuldu. Eylül ayında tanıtılan; ancak Türkiye’ye gelişi bugünü bulan yeni iPhone’larla ilgili en çok merak edilen nokta ise iPhone XS ve iPhone XS Max’in Türkiye fiyatlarının ne olacağıydı. Bu sabah apple.com/tr adresine girenler internet üzerinden de yeni iPhone’ları sipariş edebiliyor veya Apple mağazalarından alabiliyor.
ETİKETLER: