SON TV

İrem Derici’nin bikinili paylaşımı rekor kırdı

İrem Derici sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bikinili fotoğrafıyla kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

İrem Derici’nin bikinili paylaşımı rekor kırdı

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bikinili fotoğrafıyla sadece 1 saat içinde onbinlerce beğeni aldı. Ünlü popçu İrem Derici’nin bikinisi rengiyle herkesi şaşırtırken Derici’nin dövmeli ve düzgün fiziği de hayranlarını mest etti.

Bilindiği gibi İrem Derici geçtiğimiz yıllarda zayıflamak için çok uğraşmış, zayıflaması ardından da kısa süre sonra hastalanmıştı. Zayıflık uğruna sağlığından olan İrem Derici kısa sürede toparlanmış ve hayatına sağlıklı ve zayıf bir şekilde devam etmek için uğraşmıştı.

Fiziğiyle göz dolduran İrem Derici, sosyal medyayı da etkin kullanan sanatçılardan biri… İrem Derici bilindiği gibi Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye programında Türkiye’ye kendisini tanıtmış, ardından çıkardığı ‘Kalbimin Tek Sahibine’ isimli şarkısıyla Türkiye müzik listelerini alt üst etmişti. İrem Derici’nin bu şarkısı yıllarca düğün, nişan, evlenme teklifi gibi bir çok organizasyonda başrol almıştı.

İREM DERİCİ KİMDİR?

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nü liseyle beraber bitirmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı.

2012’de “Bensiz Yapamazsın” single’ı ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. Ardından Mayıs 2013’te ikinci single’ı “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı”nı piyasaya çıkardı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single yayımladı. Bu maksi teklinin ilk klibi “Sevgi Olsun Taştan Olsun” şarkısına çekilirken ikinci klibi “Zorun Ne Sevgilim”e çekildi. “Zorun Ne Sevgilim”, Türkiye Resmî Listesi’nde üç hafta iki numarada kaldı. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen?”i yeniden yorumladığı bir single piyasaya sürdü.

2014’te yayımladığı “Kalbimin Tek Sahibine” single’ı Türkiye’de hit olarak YouTube’da izlenme başarısı yakaladı. Aynı yıl ikinci maxi single’ı Üç’ü çıkardı. Çıkış şarkısı “Bir miyiz?”in yanı sıra “Nabza Göre Şerbet” şarkılarına video klip çekildi. Mart 2015’te “Değmezsin Ağlamaya” ve Eylül 2015’te “Aşk Eşittir Biz” single’larını yayınladı. “Aşk Eşittir Biz”, Türkiye’de iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl ayrıca Emrah Karaduman’ın Tozduman albümündeki “Nerden Bilecekmiş” şarkısını seslendirdi.

Anoreksiya hastalığı geçiren ve uzun bir süre yoğum bakımda kalan İrem Derici o günlerini canlı yayında Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında anlattı. Derici, “Anoreksiya hastalığı uzun süre kendime bile itiraf etmekte zorlandım” dedi.

ETİKETLER: