SON TV

İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci anlattı: Üzüntüden kanser oldum!

Ekranlara çıkarak kadın hakları ve hukukunu savunur sözleriyle herkesi etkilemeye çalışan FOX TV Haber Sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eşi Eda Demir, Küçükkaya'nın kendisine yaşattıklarını tek tek anlattı.

İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci anlattı: Üzüntüden kanser oldum!

FOX TV Haber Sunucusu İsmail Küçükkaya, ekranlarda her gün kadınlarla ilgili adalet açıklamaları yapıp kadın eşitliğinden bahsediyor. Ancak eşinin anlattıkları ünlü sunucunun söylediklerinin tam tersi… Küçükkaya’nın eşine uyguladığı psikolojik şiddet gündem oldu.

İsmail Küçükkaya’nın eşi eski eşi Eda Demirci, Youtube üzerinden yayın yapan ‘Magazin Noteri’ isimli bir programa konuk oldu. İlkay Buharalı ve gazeteci Ali Eyüboğlu’nun sorularını Samsun’da yaşadığı evinden yanıtlayan Eda Demirci, dher fırsatta Atatürkçülüğün arkasına sığınan ve kendisini olduğu gibi göstermediği ortaya çıkan Küçükkaya’nın uyguladığı şiddeti anlattı.

Yaşadıklarını anlatırken tüyler ürperten Eda Demirci, yaşadığı psikolojik şiddet yüzünden göğüs kanseri olduğunu söyledi. Demirci’nin bu açıklamaları ağızları açık bıraktı.

İŞTE DEMİRCİ’NİN KÜÇÜKKAYA HAKKINDA YAPTIĞI ŞOK SUÇLAMALAR:

■ Evliliğimizin dokuzuncu ayında iç kanama geçirdim ama benimle hiç ilgilenmedi. Konserlere gitti. Sürekli hesap kitap peşindeydi. “Amerikalılar gibiyim, 10 adım sonramı planlarım” derdi.

■ Ona hep en çok istediğim şeyin güven olduğunu, yalandan nefret ettiğimi söyledim. O da hep bana aşık olduğunu söylüyordu. Belli bir yaştan sonra aşk evliliği olmuyor, sevgi ve saygı olmalı. Aşk geçici bir şey. Ben İsmail’e hiç “Sana çok aşık oldum” demedim, “Seni çok sevdim” dedim. O ise ilk görüşte aşık olduğunu söylemişti bana.

■ Çok zor süreçler yaşadım. Adamın konumundan dolayı kime inandıracaktım ki kendimi? Bir gün “Avukatlar gelsin” dedim. 1 hafta oyaladı beni. Gözleri dolu dolu ağlayarak, “Bana bir şans daha ver, iki ay ver” dedi. Kendisine “Neden iki ay, sezonu mu bitireceksin?” dedim. Çocuk muyuz biz?

İsmail Küçükkaya’nın eski eşi: Psikolojik şiddet devam ediyor