SON TV

İstanbul Fatih’te kağıt toplayıcısının tecavüz ettiği köpek koruma altına alındı!

İstanbul Fatih’te kesici aletle yaralanıp taciz edilen sokak köpeği Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’nda ameliyat edilerek koruma altına alındı.

İstanbul Fatih’te kağıt toplayıcısının tecavüz ettiği köpek koruma altına alındı!

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesi’nde, önceki gün sabaha karşı hayvana yönelik bir taciz olayı yaşandı. Bir kağıt toplayıcısı, sokak köpeğine cinsel istismarda bulundu. Bu sırada zanlıyı gören mahalleli tepki gösterdi. Evlerinden inen vatandaşlar, köpeği istismar eden zanlıyı tekme tokat dövdü.

Köpek tacizden sonra saldırganlaştı

Tacize uğrayan ve kesici aletle yaralanan sokak köpeği için devreye giren Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı ve hayvanseverler olayın yaşandığı yerde sokak köpeğini aramaya başladı. Taciz edildikten sonra saldırgan hale gelen köpek yakalanarak Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’na getirildi.

Barınakta bulunan veteriner hekimler tarafından hemen ameliyata alınan köpeğin tacizin yanı sıra kan kaybettiği de tespit edildi. Tecavüze uğrayan köpeğin makat bölgesinde aşırı kanama ve kesik olduğu tespit edildi. Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’nda ilk tedavisi yapılan köpeğin hayati tehlikesi bulunuyor.

Köpeğin insanlardan korkup, yemek yemeyip saldırganlaştığı öğrenildi.

Sabah

ETİKETLER: