SON TV

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde Adem ölecek mi?

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün 2. fragmanında Adem, Boranlarla aile olduğunu görüyor.. Çocuğu olan Adem, Dilara ve kardeşleriyle mutlu bir hayat sürdüğünü görüyor.. İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde Adem uyanabilecek mi? İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde Adem ölecek mi?

İstanbullu Gelin dizisinin 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin’in son bölümünde Fikret ile konuşmaya giden Adem, Fikret’i kurtarmaya çalışırken bıçaklanmıştı.

ADEM ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDA AİLE DÜŞÜ GÖRÜYOR

Durumu kritik olan Adem, ölüm ile yaşam arasında bir düş görüyor.. İstanbullu Gelin dizisinin 65. yeni bölüm 2. fragmanında Boranlarla tekrar bir aile olduğunu gören Adem, uyanabilecek mi? Dilara ‘Bitmeyecek mi? Birine birşey olmadan bitmeyecek mi?’ diye isyan ediyor.

İstanbullu Gelin dizisinin 65. yeni bölüm 2. fragmanında Dilara, ‘Adem uyanamazsa kaybolurum ben Süreyya!’ diyor..

Yayınlanan 65. yeni bölümün 2. fragmanında Adem, aileye karıştığının düşünü görüyor. Bir yanında çocuklar bir yanda Dilara.. Adem’in düşü gerçek olacak mı? İstanbullu Gelin 65. yeni bölümde, kalbi duran Adem, hayata dönebilecek mi? İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm Cuma akşamı özetiyle birlikte saaat 20.00’de Star Tv’de.

İSTANBULLU GELİN 65. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN 64. SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Son bölümde Faruk Boran şirketin lansmanına katılırken Fikret yine asilik yapıp gitmemişti. Abisinin Adem’i ve arkadaşı Okan’ı Fikret’e danışmadan şirkete ortak etmesine çok kızan Fikret son bölümde meyhanede içip Ademi konuşmak için çağırmıştı. Yan masadakilerin Fikret’in gürültüsünden rahatsız olmasıyla başlayan kavgada Adem ve Fikret bıçaklanmıştı.

İSTANBULLU GELİN 65. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN