SON TV

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Esma ve Garip balayına çıkıyor! İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm tarihi

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlanmaya başladığı andan itibaren izleyiciyi ekran başına kilitleyen, ekranlarda fırtınalar estiren dizi İstanbullu Gelin'in 69. yeni bölümünün yayın tarihi de belli oldu. İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanında Esma ve Garip balayına çıkıyor. İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi haberimizde...

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Esma ve Garip balayına çıkıyor! İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm tarihi

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’de Garip ve Esma nikah masasına oturuyor. İçini rahatlatmak için annesi ile konuşan Faruk ise evden ayrılmak istiyor. Öte yandan Dilara ile Güneş’in karşılaşması Sanem’i paniğe sevk ediyor. İstanbullu Gelin dizisi, reklam gelirleri nedeniyle 3 hafta yayına ara vermişti. İstanbullu Gelin 69. yeni bölümün ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı henüz kesinleşmedi, fakat 25 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olması öngörülüyor.

İstanbullu Gelin’in beklenen 69. yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Ekranlara bir süre ara veren dizide heyecan tavan yaptı. İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanında; Esma ve Garip’in ikinci baharlarını çılgınlar gibi eğlenerek geçirdikleri görülüyor. Gençlere taş çıkaran ikili, Esma’nın hastalığına beraber meydan okuyor.

DİLARA, GÜNEŞ VE ADEMİ GÖRÜYOR!

Bebek bekleyen Dilara, Adem’in Güneş ile yakınlığına şahit oluyor. Adem’i affetmeye hazır olan Dilara’nın bu gelişme sonrası ne yapacağı merak konusu…

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin merakla beklenen 69. bölümü için bekleyiş sürüyor. Esma ve Garip bir ömür sürecek mutlu beraberlik için nikah masasına oturuyor. Garip, hayatını Esma’nın yollarına seriyor. Esma’nın, hastalığını oğullarıyla paylaştığı anlar tüyleri diken diken ediyor.

Dramatik bir aşk hikayesi İstanbullu Gelin, yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri heyecanlandırmaya ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi sevilen oyuncuların yer aldığı İstanbullu Gelin’de, mutlu sona eren Garip Esma aşkı yeni krizlere kapı aralıyor.

Son bölümde; büyük aşk için düğün hazırlıkları devam ederken, Faruk ve Fikret’in zihninde farklı düşünceler, önemli bir soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır ve herşeyi oğullarıyla paylaşır. İstanbullu Gelin 68. son bölümüyle heyecan oluştururken izleyiciler yeni bölüm fragmanını dört gözle bekliyor.

İstanbullu Gelin’in son bölümde neler oldu?

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Esma ve Garip’in evlenmesi sonrası durumlar değişiyor. Esma’nın oğulları ile paylaşacağı önemli karar merak ediliyor. Dramatik bir aşk hikayesi İstanbullu Gelin, yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri heyecanlandırmaya ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Esma yıllar sonra büyük aşkına kavuşuyor. Evlatları ise annelerinin mutlu olması için elinden geleni yapıyor.

Son bölüm, hem ağlattı hem de kavuşmalara sahne oldu. Esma’nın hastalığı, hayata küsmesine, bu yükü tek başına sırtlamak istemesine neden olurken, sevdikleri yalnız bırakmadı. Süreyya’nın kararı aşıkları yeniden birbirine bağladı.

Son bölümde; Esma, unutma hastalığı nedeniyle radikal kararlar alır. Evlenmenin eşiğinde olan Esma, sevdiğinden, yaşama sevincinden ayrılmaya karar verir. Garip, alıp başını gidecekken, Süreyya ve Nurgül’ün gerçekleri söylemesi ile tüm dengeler değişir. İyi günde kötü günde ne olursa olsun Esma’dan ayrılmak aklının ucundan bile geçmeyen Galip, sevdiğine koşar. Büyük aşk kaldığı yerden devam ederken, düğün hazırlıkları da hız kazanır. Esma’nın kına gecesi sonrasında yaşananlar büyük bir kaos oluşturur.