SON TV

İstanbullu Gelin dizisinine hayat veren 2 gizli isime çok şaşıracaksınız!

İstanbullu Gelin dizisinin bu noktaya gelmesindeki 2 isime çok şaşıracaksınız. Diziye hayat veren Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu, İstanbulu Gelin'in bu kadar sevilmesinin nedenini anlattı.

İstanbullu Gelin dizisinine hayat veren 2 gizli isime çok şaşıracaksınız!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin, yeni bölümleriyle Ocak ayında ekranda olamayacak. Özel kanalların reklam azlığı nedeniyle dizilerin yeni bölümlerini yayınlamaması oyunculara da dinlenme fırsatı verdi.

Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle ilgili önemli bir övgü geldi.

Diziye hayat veren “Hayata Dön” isimli kitabın yazarı Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu, ortaya çıkan işten ne kadar mutlu olduğunu NTV’de anlattı.

Diziyi bu noktaya getiren iki isim var. Bu isimler sektörde bilinse bile izleyiciler nezdinde dizinin arka planında olmaları nedeniyle pek gündeme gelmeyen isimler.

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, Buğdaycıoğlu’nun sözlerini şu ifadelerle köşesine taşıdı:

“‘İstanbullu Gelin’ dizisine bir yerde hayat veren ‘Hayata Dön’ kitabının yazarı Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu NTV’de ‘Başka Bi Kafa’ya konuk oldu. Sohbette diziden bahsedildi. “Bu yapımın en büyük şansı, Deniz Akçay gibi bir senarist, Zeynep Günay Tan gibi bir yönetmenin çekiyor olması… Bu ikili, duyguyu çok güzel aktarabiliyor” dedi kitabın yazarı.”

ETİKETLER: