SON TV

İtimat İsmailov katili 3 saatte yakalandı

Ünlü Gazeteci Sevil Nuriyeva’nın kocası İtimat İsmailov’un katil zanlısı Gozal Demirof, İstanbul Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği tarafından düzenlenen operasyonla 3 saatte yakalandı

İtimat İsmailov katili 3 saatte yakalandı

İstanbul’da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen tanınmış Azeri işadamı İtimat İsmailov’un Star Gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva’nın kocası olduğu öğrenildi.

Tetiği çeken ve Eski albay olduğu öğrenilen Gozal Demirof ise Beşiktaş’ta yaya olarak kaçarken İstanbul Asayiş Şubesi dedektifleri tarafından yakalandı!

SON.TV/ÖZEL HABER

Ünlü işadamına saldırı olayı Azeri İşadamının Şenlikköy Mahallesi Florya Asfaltı 63 numaralı binadaki ofisinde saat 21.00 sularında meydana geldi.

Başından 2 ve kalbinden 1 mermi ile yaralanan işadamı kaldırıldığı özel bir hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İşadamının yakınları ve sevenleri hastaneye akın etti.

İSTANBUL POLİSİ 3 SAATTE YAKALADI!

Silahlı saldırıyı Azerbaycan uyruklu 1955 Doğumlu Gozal Demirof’un gerçekleştirdiği iddia edildi. İkilinin akşam saatlerinde ünlü işadamının ofisinde buluştukları, ikili arasında alacak verecek yüzünden tartışma çıktığı, saldırının da bu tartışma sonrasında meydana geldiği kaydedildi.

Şüphelinin olay yerinden kaçarak aracını Beşiktaş’ta yolda terkettiği öğrenilirken, İstanbul Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği dedektifleri aracını terkeden Azeri şüphelinin yaya olarak kaçmaya çalışırken yakaladı. İstanbul Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği Ekipleri muhtemel zanlıyı 3 saat içinde yakalayarak müthiş başarı sergiledi.

AZERİ GAZETECİNİN EŞİ

Bu arada saldırıda vefat eden işadamı İtimat İsmailov’un Star Gazetesi Yazarı Sevil Nuriyeva ile evli olduğu öğrenildi. Nuriyeva da eşinin cenazesinin kaldırıldığı hastaneye geldi. Genç kadının gözyaşlarına boğulduğu ifade edildi.