SON TV

İzmir’de hava sıcaklığı düşecek! İşte İzmir hava durumu

İzmir'de hava sıcaklığı 9 derece birden düşecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre yeni haftayla birlikte sıcaklıklar aniden azalacak. İzmir'de bu hafta hava nasıl olacak? Sıcaklıklar ne kadar düşecek? İşte İzmir hava durumu...

İzmir’de hava sıcaklığı düşecek! İşte İzmir hava durumu

İzmir’de hava sıcaklıkları bugünden itibaren düşecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre yeni haftayla birlikte İzmir ve çevresinde sıcaklıklar aniden azalacak.

İzmir hava durumu İzmir’de yaşayan İzmir’e gidecek olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki İzmir’de bu hafta hava nasıl olacak? İzmir’de sıcaklıklar ne kadar düşecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün İzmir için yaptığı hava tahminleri haberimizde. İşte İzmir için hava durumu raporu…

Meteoroloji’den gelen uyarılara göre yurdun belli bölgelerinde şiddetli yağış beklenirken sel ve taşkınlara karşı önlemler alınması gerektiği de söylendi. Sıcaklıkların devam ettiği İzmir’e bu hafta geliyor. Haftanın ilk günü 23°C gösterilen hava sıcaklıklarının Çarşamba gününün ardından 9 derece °C birden düşmesi bekleniyor.

İZMİR’DE BU HAFTA HAVA NASIL OLACAK?

İzmir’de sıcaklıklar düşüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre yeni haftayla birlikte sıcaklıklar aniden azalıyor. Hava sıcaklıkları kaç dereceye kadar düşecek? İzmir’de hava durumunda en soğuk gün ne zaman? yağmurla ve soğuk ne zaman başlıyor?

Meteoroloji’den gelen uyarılara göre yurdun belli bölgelerinde şiddetli yağış beklenirken sel ve taşkınlara karşı önlemler alınması gerektiği de söylendi. Sıcaklıkların devam ettiği İzmir’e bu hafta geliyor. Haftanın ilk günü 23 derece gösterilen hava sıcaklıklarının Çarşamba gününün ardından 9 derece birden düşmesi bekleniyor.

İŞTE İZMİR HAVA DURUMU

ETİKETLER: