SON TV

Jennifer Lopez bu kez mütevazı bir ev aldı

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, milyon dolarlık gayri menkul alışverişini sürdürüyor. Bu kez mütevazı bir ev seçen dünya starı yeni evi için 1 milyon 37 bin dolar saydı.

Jennifer Lopez bu kez mütevazı bir ev aldı

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, gayri menkullerine bir yenisini daha ekledi. Amerikalı şarkıcı, nişanlısı Alex Rodriguez ile Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yer Encino semtinde yeni bir ev satın aldı.

Amerikan basınına göre, Lopez, 1948 yılında inşa edilmiş yeni evi için 1 milyon 370 bin dolar ödedi.

Lopez için baştan tadilat yapılan ev, 3 yatak odasına sahip. Lopez’in 2 bin 202 metrekarelik evinin diğer evlerinden küçük olduğu belirtilirken Lopez’in burayı yaşamak yerine yatırım amaçlı yahut bir yakını için almış olabileceği konuşuluyor.

Tadilatın ardından evin mutfağına gri rustik dolaplar takılırken, beyaz mermerli küçük bir merkez ada konumlandırıldı. Ayrıca paslanmaz çelik aletlerle donatıldı. Mutfağın Fransız tarzdaki kapıları, kış bahçesine açılıyor.

SIĞINAK BİLE VAR

Konuk odalarının paylaştığı geniş banyoda, küvet, camlı duş ve çift lavabo bulunuyor. Yatak odalarından birinde gömme dolapların içinde ayrıca bir sığına yer verilmiş.

Evde ayrıca büyük bir misafir banyosunu paylaşan iki konuk yatak odası ve biri gömme durum olan çift dolaplarla usta bir sığınak bulunmaktadır. Yeni yenilenmiş bir banyoda çift lavabo, küvet ve camlı duş bulunmaktadır.

Dış duvarları krem rengi sıvalı olan tek katlı evin, LED aydınlatmasına, açık renk parke zeminler, saf beyaz duvarlarla destek verilmiş. Yemek odasına açılan oturma odasında modern ve rustik tarz bir arada kullanılırken ahşap mantolu bir şömine göze çarpıyor. Öte yandan evin tavanının da ahşap kaplama olduğu görülüyor.

GİZLİ ÇALIŞMA ODASI

Çiftin diğer evlerine nazaran oldukça mütevazı tarz ve boyutta olan evin, garajının arkasında 200 metrekarelik gizli bir çalışma odası bulunuyor. 13 dönümü açık alan olan evin bahçesi yapay çimle kaplandığından düzenlemenin aceleye getirildiği izlenimi oluşuyor.

Lopez’in nişanlısı Rodriguez, geçen yıl da Hollywood Hills’te bir ev almıştı. Rodriguez bu eve 4 milyon 4 bin dolar ödediyse de çift; Lopez’in Bel Air’deki 28 milyon dolarlık malikanesine taşınmışlardı.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez