SON TV

Kadın 46. bölüm fragmanı! Kadın 46. son bölüm yayın tarihi!

Kadın 46. bölümü ne zaman yayınlanıyor. Kadın dizisinin 45. bölümü ardından 46. bölüm Ocak'ın kaçında yayınlanacağı açıklandı mı?

Kadın 46. bölüm fragmanı! Kadın 46. son bölüm yayın tarihi!

Kadın dizisi 46. bölüm fragmanını herkes aratırken Kadın dizisinin 46. son bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Kadın dizisi bilindiği gibi tüm diziler gibi Ocak ayının ilk 3 haftası yayınlanmama kararı aldı.

FOX TV’nin fenomen dizisi Kadın 46. son bölümüyle ne zaman ekranlarda olacağı ise merak konusu olmaya başladı.

KADIN 46. BÖLÜM NE ZAMAN?

FOX TV’den resmi bir açıklama gelmezken Kadın dizisinin 46. bölümünün fragmanı heyecanla beklenmeye başlandı. Kadın dizisinin 46. bölümünün 22 Ocak 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Kadın 46. bölümünün dizi takipçileri Kadın dizisinin ne zaman yayınlanacağını FOX TV’nin yayın akışında ararken FOX’un yayın akışında dizinin yeni bölümüyle ilgili bir bilgi yayınlanmaması dikkat geçti.

KADIN DİZİSİ SALI GÜNLERDİ

Kadın dizisi her hafta Salı günleri yayınlanırken bu hafta ve önümüzdeki haftalarda yayınlanmayacağı bilgisi Kadın hayranlarını üzdü. Peki Kadın dizisinin 45. bölümünde neler olmuştu? Kadın dizisi hayranları 46. bölümü beklerken tekrar ve tekrar Kadın dizisinin 45. bölümünü izlemeye başladı.

Hatta alınan bilgiye göre Kadın dizisinin eski bölümlerini tekrardan izlemeye başlayan Kadın dizisi hayranları dizinin 46. bölümünü merakla ve heyecanla beklemeye başladı.

Kadın dizisinin 45. bölümünde neler olmuştu?

Kadın dizisi 45. bölüm için tıklayın!

Kadın dizisinin 45. bölümünde; Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Kadın 45. bölümde kim öldü sorusu da en çok merak edilenler arasındaydı. Kadın 45. bölümde kim öldü sahnesi…

Kadın Oyuncular

Özge Özpirinçci

Caner Cindoruk

Bennu Yıldırımlar

Ayça Erturan

Ece Özdikici

Şerif Erol

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Devrim Özder Akın

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın, 45. son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yayınlanan 45. son bölümünde Nezir’in adamları Bahar ve çocukları kaçırmaya gelmiş,bu plandan son anda haberi olan Sarp, Bahar ve çocukları alıp götürürken adamlar Bahar’ın evinde birini vurmuştu. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’ın annesi Hatice’nin vurulduğu görülüyor.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın dizisi son bölümde neler yaşandı :

Kadın dizisi 45. son bölümü ile dün akşam izleyenleriyle buluştu. yayınlandı. Heyecanı doruğa çıkaran Kadın dizisinin 45. son bölümünde Sarp, Bahar ve çocukları güvenli bir yere götürmek istiyor fakat Nezir’in adamları Hatice’yi vuruyor.

Kadın 45. son bölümünde Sarp, Bahar’ı arayarak birkaç gün içinde onları güvenli bir yere götüreceğini söylüyor. Bahar Sarp’a ‘artık sana güvenmiyorum’ diyor.

Bahar’ı ikna eden Sarp; Bahar ve çocukları da alıp evden çıkarıyor. Tam o sırada Nezir’in adamları içeri giriyor. Bir el silah sesi duyuluyor. Arif olanları uzaktan izlerken, adamlar ‘öldü, öldü’ diyerek binadan çıkıyor. “Kim öldü” sorusuna ise yanıt olarak ‘kadın öldü’ deniliyor.

ETİKETLER: