SON TV

Kadın 46. yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte Kadın dizisinin 46. yeni bölüm yayın tarihi

Dün akşam yayınlanması beklenen Kadın dizisinin 46. yeni bölümü yayınlanmadı. Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisi izleyicileri, 46. yeni bölüm tarihini merak ediyor. Peki Kadın dizisinin 46. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Kadın 46. yeni bölümü yayın tarihi...

Kadın 46. yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte Kadın dizisinin 46. yeni bölüm yayın tarihi

Kadın 46. yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Her hafta salı günü Fox tv ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kadın dizisi 1 Ocak 2019 Salı günü 46. yeni bölümü ile ekranlara gelmesi beklenirken yayın akışına yarışma programı dahil edildi. Kadın dizisinin 46. yeni bölümü neden yayınlanmadı?

Kadın dizisinin 46.yeni bölümü dün akşam (1 ocak 2019) yayınlanmadı.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın 46. yeni bölüm ile ekranlara gelmesi beklenirken Yılbaşı dolayısıyla 46. yeni bölümün 8 Ocak 2019 Salı günü yayınlanması bekleniyor.

Kadın 46.bölüm fragmanı Fox Tv’de yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Kadın’ın 46. yeni bölüm fragmanı FOX Tv tarafından yayınlanmadı fakat İnstagram’da yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hatice’nin vurulduğu görülüyor.

Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın, 45. son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yayınlanan 45. son bölümünde Nezir’in adamları Bahar ve çocukları kaçırmaya gelmiş,bu plandan son anda haberi olan Sarp, Bahar ve çocukları alıp götürürken adamlar Bahar’ın evinde birini vurmuştu. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’ın annesi Hatice’nin vurulduğu görülüyor.

ENVER BAHAR’I KOVUYOR

Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Enver, Hatice’nin vurulmasından Bahar’ı sorumlu tutuyor ve ona ‘lütfen bizden uzak dur’ diyor. Bunu duyan Bahar kahroluyor. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın dizisi son bölümde neler yaşandı :

Kadın dizisi 45. son bölümü ile dün akşam izleyenleriyle buluştu. yayınlandı. Heyecanı doruğa çıkaran Kadın dizisinin 45. son bölümünde Sarp, Bahar ve çocukları güvenli bir yere götürmek istiyor fakat Nezir’in adamları Hatice’yi vuruyor.

Kadın 45. son bölümünde Sarp, Bahar’ı arayarak birkaç gün içinde onları güvenli bir yere götüreceğini söylüyor. Bahar Sarp’a ‘artık sana güvenmiyorum’ diyor.

Bahar’ı ikna eden Sarp; Bahar ve çocukları da alıp evden çıkarıyor. Tam o sırada Nezir’in adamları içeri giriyor. Bir el silah sesi duyuluyor. Arif olanları uzaktan izlerken, adamlar ‘öldü, öldü’ diyerek binadan çıkıyor. “Kim öldü” sorusuna ise yanıt olarak ‘kadın öldü’ deniliyor.