SON TV

Kadın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Arif tutuklanıyor! (Kadın 51. son bölüm izle)

Kadın 51. son bölümü ile dün akşam FOX Tv ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Kadın 51. son bölümün ardından, Kadın 52. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Kadın 52. yeni bölüm fragmanında Arif, polisler tarafından gözaltına alınıyor. Kadın 51. son bölümü ve 52. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kadın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Arif tutuklanıyor! (Kadın 51. son bölüm izle)

Kadın dizisinin 52. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın’ın ekrana gelen 51. son bölüm finalinde Suat, Sarp’ın evine gelerek Pırıl ve çocukları götürmek istedi. Bahar ise Pırıl’a kendilerini de bu evden götürmesini söyledi. Peki Kadın’da Pırıl, Bahar’a yardım edecek mi? Kadın 52. yeni bölüm fragmanında ise kahvehanesinde silah bulunan Arif polisler tarafından gözaltına alınıyor. İşte Kadın 52. yeni bölüm fragmanı ve 51. son bölüm izleme linki…

Kadın, 51. son bölümüyle 26 Şubat Salı akşamı ekrana geldi. Kadın 51. son bölümde, Pırıl’ın babası Suat, adamlarıyla eve gelerek Sarp’a rest çekti. Suat, Pırıl’ın intihara kalkıştığını ve bu yüzden çocuklarla birlikte kızını götüreceğini söyledi. Suat, artık Sarp’ın arkasında olmayacağını söyleyerek, ‘Her şey bitti. Onları artık görmeyeceksin. Artık imkanlarım ve gücün arkanda değil. Nezir oteli bulmamıştı. Pırıl sana yalan söyledi. Seni o kadınla burada yalnız bırakmamak için yalan söyledi’ dedi.

‘ARİF GÖZALTINA ALINIYOR’

Kadın 52. yeni bölüm fragmanında ise, Suat’la kapışan Sarp’ın ‘Bahar benim karım’ sözleri dikkat çekti. Diğer yandan kıraathanesinde silah bulunan Arif ise polisler tarafından gözaltına alınıyor. Arif’in dükkanına silahı kim sakladı?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın dizisi 52. yeni bölümüyle 5 Mart Salı akşamı Fox TV ekranlarında olacak.

KADIN 52. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 51. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadın 51. son bölümde Arif ile kaçmaya çalışırken Sarp’a yakalanan Bahar ne yapacağını bilemez. Artık Sarp ile o evde kalmak istemese de Sarp ve Arif’in kavgasından sonra olayın iyice büyümesini önlemek için eve geri dönmek zorunda kalır. Sarp ise Bahar’ın Arif ile kaçmaya çalıştığını gördükten sonra deliye döner. Bahar’ın tüm olanlardan sonra bir de Arif’i sevdiğini itiraf etmesi ise Sarp’ı mahveder.

Pırıl ise Sarp’ın Bahar’a olan aşkının her gün şahidi olmaktan çok sıkılmıştır ve dayanamayıp isyan eder. Sarp’a olan aşkı tüm yaşananlardan sonra onu çok düşüncesizce bir şey yapmaya iter. Emre’nin Şirin’e olan ilgisinin farkına varan Hatice ise, Suat’tan kurtulma düşüncesiyle oldukça sevinmektedir. Şirin’in bir diğer versiyonu olan İdil ise, Şirin’e karşı gardını çoktan almıştır. Birbirlerini hiç sevmeyen bu ikili birbirlerinin arkasından kuyularını kazmaya devam edecektir.

KADIN 51. SON BÖLÜM İZLE