SON TV

Kadın 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Nezir, Doruk’un gözlerini bağlıyor!

Kadın 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinin 55. yeni bölüm 2. fragmanında; Nisan annesine babasını soruyor. Babasının onları neden kurtarmadığını soruyor. Nezir, Doruk ile bir oyun oynayacağını söylüyor. Gözlerini bağlayacağını söyleyince Doruk 'körebe' diyerek seviniyor. Nezir ile yemek masasında oturan Bahar ve Pırıl'ın eli bıçağa gidiyor. İşte Kadın 55. yeni bölüm fragmanları...

Kadın 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Nezir, Doruk’un gözlerini bağlıyor!

Kadın dizisinin 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kadın dizisi yeni bölümde, Sarp’tan intikam almak için Bahar ve Pırıl ile çocuklarını kaçıran Nezir, yeni bir hamle daha yaparak Suat ve Münir’i de rehin alıyor. Sarp’a oğlu Doruk’u öldüreceğini söyleyen Nezir’in ne yapacağı merakla bekleniyor. Diğer yandan ise Pırıl’ın yemek masasında bıçağı gizlice eline alması, ‘Pırıl Nezir’i mi öldürecek?’ sorusunu da akıllara getirdi. İşte Kadın 55. yeni bölüm fragmanları ve yaşanacaklar.

Kadın 55. yeni bölüm fragmanında Sarp’ın oğlu Doruk’un fotoğrafına bakarak ağlaması dikkat çekti. Nezir diğer yandan Suat’ı kaçırdı. Sarp’ın halini gören Suat, Münir’e ‘Bu niye böyle?’ diye sordu. Münir ise ‘Galiba büyük oğlunu öldürdüler’ dedi. Peki Kadın’da Nezir, Sarp’ın oğlu Doruk’u gerçekten öldürdü mü?

Bahar ve çocuklarını kaçıran Nezir, Sarp’a da korkunç bir oyun oynadı. Nezir, Suat’ı da kaçırarak işkence yapıyor. Oğlunu öldürmekle suçladığı Sarp’tan intikam almak isteyen Nezir, Doruk’u öldüreceğini söylüyor. Sarp’ın gözyaşları içinde oğlunun fotoğrafına baktığını gören Suat’a Münir’in verdiği yanıt şoke ediyor. Peki Kadın’da Bahar ve Sarp’ın oğlu Doruk öldü mü?

KADIN 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

KADIN 54. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar ve çocuklar Nezir’in eline geçiyor. Sarp çocuklarını kurtarmak için Nezir’in yanına gidiyor. Münir’e de çocuklarına mutlu olmalarını vasiyet ettiğini söylüyor. Bahar, Sarp’ın ölümesini istemiyor. Nezir’le konuşarak Sarp’ın ölümünün ona evlat acısını unutturmayacağını anlatmaya çalışıyor ama Nezir’in bu umrunda değil. Sarp Nezir’e teslim olarak ölüme bir adım daha yaklaşıyor. Nezir’e Bahar ve çocuklarını bırakmasını söylüyor. Hatta Sarp ‘kadın ve çocuklara dokunmadığını biliyorum’ diyor ama Nezir’in yanıtı ile yıkılıyor. Çünkü Nezir kadınlara dokunmadığını ama bu sözde çocukların olmadığının altını çiziyor. Sarp’ın yüreği paramparça evlatları için endişeleniyor. Nezir onu sadece öldürmek değil, aynı zamanda kendi çektiği acıları çektirmek istiyor.

BAHAR SARP’I GÖZYAŞLARI İLE KARŞILIYOR

Bahar camdan Sarp’ın eve getirildiğini görüyor. Gözyaşlarına boğulan Bahar, Sarp için çok endişeleniyor. Bahar, Nezir’e Sarp’ın katil olmadığını ve suçsuz olmadığını anlatıyor. Nezir Bahar’a huzur aramadığını adalet aradığını söylüyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

ARİF VE BABASI HAPİSTE

Arif, silah olayından sonra polise gerçekleri anlatmıyor.Babası ile beraber hapse atılıyor. Çünkü Bahar’ı korumak istiyor. Arif’in serbest kalmak için iyi bir avukata ihtiyacı var. Arif kimseye bir şey anlatmamakta kararlı olsa da, avukatıyla tanıştıktan sonra büyük bir şokla karşılaşıyor.

BAHAR VE SARP’IN DORUK İMTİHANI

Nezir, Sarp ile bir oyun oynamak istediğini söylüyor. 3 zarfı önüne koyarak birini seçmesini istiyor. Sarp’ın canından can gidiyor. Nezir, Bahar’a Doruk’un akşam yemeğini onunla yiyeceğini söylüyor. Bahar ve Nisan’ın da odasında kalmasını istiyor. Sarp, Doruk’u bırakıp onu almasını istiyor ama Nezir Sarp’ın eline oğlunun fotoğrafını vererek, ‘insan bakmaya ihtiyaç duyuyor’ diyor.