SON TV

Kadın dizisi 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’a büyük şok!

Kadın dizisinin 45. bölümünün sonunda Nezir'in adamları kadınlardan birini vurmuştu. Kadın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanında Bahar'ın annesi Hatice'nin vurulduğu görülüyor. Kadın 46. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Kadın dizisi 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’a büyük şok!

Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın, 45. son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yayınlanan 45. son bölümünde Nezir’in adamları Bahar ve çocukları kaçırmaya gelmiş,bu plandan son anda haberi olan Sarp, Bahar ve çocukları alıp götürürken adamlar Bahar’ın evinde birini vurmuştu. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’ın annesi Hatice’nin vurulduğu görülüyor.

ENVER BAHAR’I SUÇLUYOR

Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Enver, Hatice’nin vurulmasından Bahar’ı sorumlu tutuyor ve ona ‘bizden uzak dur’ diyor. Bunu duyan Bahar kahroluyor. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın dizisi 45. son bölümü ile dün akşam izleyenleriyle buluştu. yayınlandı. Heyecanı doruğa çıkaran Kadın dizisinin 45. son bölümünde Sarp, Bahar ve çocukları güvenli bir yere götürmek istiyor fakat Nezir’in adamları Hatice’yi vuruyor.

Kadın 45. son bölümünde Sarp, Bahar’ı arayarak birkaç gün içinde onları güvenli bir yere götüreceğini söylüyor. Bahar Sarp’a ‘artık sana güvenmiyorum’ diyor.

Bahar’ı ikna eden Sarp; Bahar ve çocukları da alıp evden çıkarıyor. Tam o sırada Nezir’in adamları içeri giriyor. Bir el silah sesi duyuluyor. Arif olanları uzaktan izlerken, adamlar ‘öldü, öldü’ diyerek binadan çıkıyor. “Kim öldü” sorusuna ise yanıt olarak ‘kadın öldü’ deniliyor. İşte Kadın 45. son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

KADIN 45. SON BÖLÜM İZLE

KADIN 45. BÖLÜM ÖZETİ

Kadın dizisinin yayınlanan son bölümünde Bahar iş başvurusunda bulunmak için bir kafeye girer, yanında Ceyda ile giden Bahar tam patronla konuşacakken Ceyda ortadan kaybolur. Bahar’ın başvuru yaptığı işyerinin sahibi Ceyda’nın çocuğunun babasıdır.

YELİZ İŞİNE 4 ELLE SARILIR

Bir kıyafet mağazasında işe başlayan Yeliz, ilk gün kötü bir deneyim yaşar ve işini iyi yapabilmek için çabalar.

MÜNİR, NEZİR’İN PLANINI ÖĞRENİYOR

Münir, Bahar ve çocukların kaçırılacağını öğreniyor. Münir bu bilgiyi alır almaz Suat’ı arıyor. Ulaşamayınca yanına gidiyor. Nezir’in planını anlatıyor. Ayrıca Bahar ve çocuklar için Sarp’ın istediği evi de bulduğunu söylüyor. Suat Nezir’e engel oluyor. Münir, Bahar ve çocuklar kaçırılırsa Sarp’ı durduramayacaklarını söylüyor. Suat da bırak olan olsun, belki de kurtuluşumuz budur’ diyor. Münir, Suat’a ısrar ediyor. Ama Suat’ın kızını terk edeceğini söyleyerek ona acımayacağını anlatıyor.

Ceyda, Yeliz veya Bahar’ın annesi Nezir’in adamları tarafından vuruluyor. Kimin vurulduğu ise yeni bölümde ortaya çıkacak. Kadın 46. yeni bölümüyle 1 Ocak 2019’da FOX Tv ekranlarında olacak.