SON TV

Kadın dizisi son bölümünde herkesi ağlattı! Kadın 37. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Kadın dizisi son bölümü ile dün akşam FOX TV’de ekranlara geldi. Son bölümünde izleyenleri ağlatan Kadın dizisinde 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklarına kavuşan Sarp, Bahar'ın yanına gidecek mi? İşte Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı

Kadın dizisi son bölümünde herkesi ağlattı! Kadın 37. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Kadın dizisi son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Kadın dizisi 36. son bölümünde Sarp çocuklarının ölmediğini anlıyor. Sözde mezarları kazınca annesinin cesedini buluyor. Dizinin son bölümünde Sarp,ın çocuklarına kavuşma anı izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

KADIN 36. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarp çocuklarının yaşadığını anlıyor. Sahte mezarları kazıyor ama başka cesetle karşılaşıyor. Sarp’ın evi gözetlediğini anlayan Enver, çocukları Yeliz’in sabah götürmesini ister. Sarp’ın çocuklarını onun sanmasını isterler. Bahar hastanede çocuklarının hayalini görüyor. Sık sık Sarp’ın adını sayıklıyor.

Kadın dizisi son bölümde karısı ve çocuklarının ölmediğini anlayınca önce Suat’tan hesap soran Sarp, Arif ile yumruklaşıyor. Sonunda da Enver, çocuklarının hayatta olduğunu söylemek zorunda kalıyor. Sarp kızı Nisan ve oğlu Doruk’a kavuşuyor. Suat, Bahar’a gerekli olan iliğin ulaştırılamaması için harekete geçiyor. Kadın yeni bölüm (37. Yeni bölüm) fragmanı yayınlandı.

Kadın 36.son Bölüm FOX TV’de bu akşam yayınlandı. Yayınlanan son bölümde sabırsızlıkla beklenen o an geliyor. Sarp, çocuklarına kavuşuyor. Suat’ı döven Sarp, ‘Karım Bahar nerede’ diye haykırıyor. Arif’in engellemeleri, Yeliz’in çocukları arka kapıdan çıkarması da yetersiz kalıyor. Sarp, Enver’le yüzleşiyor çocuklarının yaşadığını gözyaşları içinde öğreniyor. Nisan ve Doruk’la kavuşan Sarp da çocuklar da çok mutlu ama Bahar’ı bekleyen yeni tehlikeden habersizler. Suat, Sarp ile Bahar’ı ayırmak için korkunç bir plan yapıyor. Peki Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 37. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı!Kadın dizisinin 36. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

‘KARIM BAHAR VE ÇOCUKLARIM NEREDE?’

Suat kızı Pırıl’ı güvene alıp Sarp’ı aratmaya başlıyor. Sarp, Suat’ın yanına kendi gidiyor. Üstü başı toprak içinde evde çalışanları mutfağa gönderiyor. Sarp önce ‘karım nerede’ diyor. Şirin de onları dinliyor. Suat, Pırıl ve çocukları göl evine gönderdiğini soruyor. Sarp, Suat’ı döverek ‘Bahar nerede, çocuklarım nerede’ diye bağırıyor. Ayrıca Sarp mezarda annesinin cesedini gördüğünü de söylüyor. Sarp, Suat’a silah çekiyor, Suat gözyaşları içinde ‘ben yapmadım’ diyor. Sarp kapıya adamların geldiğini anlayınca oradan gidiyor .

Her şeyi duyan Şirin’in hastalığı nüksediyor. Allak bullak olmuş şekilde konuşulanları dinlemeyi sürdürüyor. Sonra odadan çıkıp sesler duyduğunu söylüyor. Suat’ın yüzü kanlar içinde. Şirin, Suat’ın anlattıklarını şaşırmış gibi dinliyor. Sonra da Suat’ın suratına pansuman yapıyor.

ARİF İLE SUAT YUMRUKLAŞIYOR

Arif’in aklı da kalbi de Bahar’da. Çiğdem’i arayıp nasıl olduğunu öğrenmek istiyor ama Çiğdem’deki garipliği fark ediyor. Çiğdem, Sarp ile ilgili Yeliz’den duyduklarını Arif’e söylüyor. Arif çok sinirlenir. Sarp o sırada aklında Enver’in çelişkili sözleri ile eve gidiyor. Arif de geliyor. Her ikisi de sabaha kadar kapıda bekliyor. Sarp’ı eve doğru giderken gören Arif de peşinden gidiyor. Sarp kapıyı yumruklarcasına çalıyor. Çocuklar da o sırada arka kapıdan çıkarılıyor.

Arif, Enver’in sakinleştirme çabasına rağmen durmuyor. Sarp’ın kendini kaybettiği anda yüz yüze geliyorlar. Arif, Enver’in memlekete gittiğini söylüyor. Sarp, Arif’i hatırlıyor. Sözlü atışma yumruklaşma ile devam ediyor.

Sarp tam gidecekken Doruk’un yanında Arif’i gördüğünü hatırlıyor. Enver’le konuşan Sarp çocuklarının yaşadığını öğreniyor. Sarp, Enver’in ellerini öperek mutluluk gözyaşları döküyor.

BAHAR’I BEKLEYEN YENİ TEHLİKE

Suat, Bahar’ın ilik bulamayıp ölmesi için korkunç bir plan yapıyor. Suat Şirin’e ‘Bahar’ın ölmesi lazım’ diyor. Şirin henüz onun iliğinin gerekli olduğunu bilmediği için Bahar’ın diğer kardeşinden bahsediyor.

KADIN 37. BÖLÜM FRAGMANI