SON TV

Kadın dizisinin 46. bölüm yayın tarihi belli oldu! Kadın 46. bölüm fragmanı!

Kadın dizisinin 46. bölüm yayın tarihi belli oldu! Kadın 46. bölüm fragmanı!
  • Dizi
  • 09 Ocak 2019 10:58

Kadın 46. yeni bölüm geçtiğimiz günlerde yayınlanmamıştı. Kadın dizisi hayranları 46. bölümü merak etmiş ve ne zaman yayınlanacağı konusunda aramalar yapmaya başlamıştı. Kadın dizisinin yeni bölümünün de diğer diziler gibi Ocak ayının ilk haftalarında yayınlanmayacağı öğrenildi. Kadın 46. bölümüyle ne zaman ekranlarda olacak sorusuna cevap arayan Kadın izleyecileri bununla ilgili aramalar yapıyor.

KADIN YENİ BÖLÜM TARİHİ!

FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisinin yeni 46. bölümünün Ocak 2019’un son haftası yani 22 Ocak 2019 günü yayınlanması bekleniyor. Dizi yönetiminden şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmezken muhtemel Kadın 46. bölüm yayınlanma tarihi olarak 22 Ocak Salı günü gösteriliyor.

Bilindiği gibi Türkiye’de onlarca dizi Ocak 2019’un ilk 3 haftası yayınlanmama kararı almıştı. Yayınlanmama nedeni olarak ise reklam anlaşmaları gösterilmişti. Yeni sene yeni reklam anlaşmaları yapan diziler Ocak ayının ilk 3 haftası tatile girmişti. Kadın dizisi reytingleri altüst eden bir dizi… Dizinin yeni bölümünde neler olacağı konuşuluyor. Dizinin muhtemel bir fragmanını da yayınlayan dizi takipçileri merak içerisinde…

KADIN DİZİSİ 46. BÖLÜM TEMSİLİ FRAGMANI

KADIN DİZİSİ SALI GÜNLERDİ

Kadın dizisi her hafta Salı günleri yayınlanırken bu hafta ve önümüzdeki haftalarda yayınlanmayacağı bilgisi Kadın hayranlarını üzdü. Peki Kadın dizisinin 45. bölümünde neler olmuştu? Kadın dizisi hayranları 46. bölümü beklerken tekrar ve tekrar Kadın dizisinin 45. bölümünü izlemeye başladı.

Hatta alınan bilgiye göre Kadın dizisinin eski bölümlerini tekrardan izlemeye başlayan Kadın dizisi hayranları dizinin 46. bölümünü merakla ve heyecanla beklemeye başladı.

Kadın dizisinin 45. bölümünde neler olmuştu?

Kadın dizisi 45. bölüm için tıklayın!

Kadın dizisinin 45. bölümünde; Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Kadın 45. bölümde kim öldü sorusu da en çok merak edilenler arasındaydı. Kadın 45. bölümde kim öldü sahnesi…

Kadın Oyuncular

Özge Özpirinçci

Caner Cindoruk

Bennu Yıldırımlar

Ayça Erturan

Ece Özdikici

Şerif Erol

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Devrim Özder Akın

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın, 45. son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yayınlanan 45. son bölümünde Nezir’in adamları Bahar ve çocukları kaçırmaya gelmiş,bu plandan son anda haberi olan Sarp, Bahar ve çocukları alıp götürürken adamlar Bahar’ın evinde birini vurmuştu. Kadın dizisinin 46. yeni bölüm fragmanında Bahar’ın annesi Hatice’nin vurulduğu görülüyor.

 

ETİKETLER: