SON TV

Ülkeyi sarsan olay! Karısı hamile olan adam kızını, karısına tercih etti!

ABD'de tüm ülkeyi sarsan bir olay yaşandı. Karısı hamile olan adamın ya bebeğinin ya da eşinin öleceğinin söylenmesi üzerine, adamdan seçim yapması istendi. Ya karısı ölecekti ya da bebeği.. Bakın ne yaptı..

Ülkeyi sarsan olay! Karısı hamile olan adam kızını, karısına tercih etti!

SON TV / ÖZEL

ABD’de yaşayan Frederick Connie isminde bir adam, hamile olan karısı Keyvonne’nin kanamalarının durmaması üzerine hastaneye gittiklerinde şok oldu! Karısının kalp yetmezliği yaşamasından dolayı doğumda ölebileceği söylenen Frederick’in tercih yapması istendi. Doğumdan hem kadının hem de bebeğin sağ çıkması imkansızdı. Bebeğini seçerse eşi, eşini seçerse bebeği hayatını kaybedecekti.

Doktorların Frederick’e sunduğu bu seçenek, ülkeyi ikiye böldü. Yüksek bir kesim karısını seçmesi gerektiğini düşünürken, bir kesim de bebeğini seçmesi gerektiğini söyledi.

‘KARIN MI, BEBEĞİN Mİ YAŞASIN?’

Doğum zamanı gelmeden kanaması olan Keyvonne ismindeki kadın, acilen ameliyata alındı. Kadının yaşama ihtimalinin daha düşük olduğunu söyleyen doktorlar, Frederick’e seçim yapması gerektiğini söylediler.

FREDERİCK BEBEĞİNİ SEÇTİ!

Kendisine 2 hayati seçenek sunulan Frederick, tercihini bebeğinin yaşamasından yana kullandı. Frederick, ‘Karım çocuğumu seçmemi isterdi. O yüzden bebeği seçtim. Çünkü eşim yaşasa, bebeğimiz öldüğü için bir ömür bana kızgın olacaktı’ dedi.

KADIN BEBEĞİNİN RESMİNİ GÖREBİLECEK KADAR YAŞADI

Kalp yetmezliği nedeniyle doğum sırasında hayatını kaybeden anne, bebeğinin fotoğrafını gördükten sonra öldü.

BEBEĞE ANNESİNİN ADINI VERDİ

Karısı ölen Frederick, bebeğine annesinin adını verdi. İsmi Angelique Keyvonne Connie olan bebeğin bakımını Frederick’in patronu üstlendi. Düzenlenen yardım kampanyasıyla bebeğe mama ve bez yardımı yapıldı. Düzenlenen kampanya ile aynı zamanda ölen annenin cenaze masrafları da karşılandı.

‘ONA HEP ANNESİNİ ANLATACAĞIM’

Frederick, eşinin ölümünden sonra çocuğuna annesini anlatacağını ve tüm vaktini onunla ilgilenerek geçireceğini söyledi.

Bu haber SON TV tarafından İngilizce’den Türkçe’ye çevrilmiştir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

ETİKETLER: