SON TV

Kayıp Ecrin bebek hakkında korkunç iddia: Ecrin’i en son gören amcası, aramalar sırasında neden yoktu?

Kayıp Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz'ın Jandarma ekiplerine sorduğu "Çocuk bulunduğunda boğazındaki parmak izi bulunur mu? Çocuk boğulduysa parmak izi kalır mı?" sorularını Müge Anlı bugün tekrar yineledi. Özkan ise bu soruları yanıtsız bıraktı; bu durum 1.5 yaşındaki Ecrin'in kaybolması konusunda farklı şüpheleri beraberinde getirdi. Özkan Kurnaz, arama ekiplerine sorduğu o sorulardan sonra Ecrin'i tek başına traktörle aradığını iddia etti. Ecrin hakkındaki son dakika gelişmeleri haberimizde...

Kayıp Ecrin bebek hakkında korkunç iddia: Ecrin’i en son gören amcası, aramalar sırasında neden yoktu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında bulunan kayıp Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz, gözyaşlarını tutamayarak ifadeleri izledi.

Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasından sonra aile içi problemler de ortaya çıktı. Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz’ın eşi Cengiz Bey’in yeğeni Deniz Kurnaz ile aşk yaşadığı eşi öldükten sonra da Deniz Kurnaz ile evlendiği ortaya çıktı. İddialar göre Ecrin’in babasının Deniz Kurnaz olabileceği ifade ediliyor.

Anne Hatice Kurnaz da oğlunun Ecrin’i aramaya değil su almaya gittiğini söylese de Özkan’ın su ile eve dönmediği de ortaya çıktı.

Deniz Kurnaz’ın kuzeni Selim Bey de canlı yayında Ecrin’in kaybolması hakkında ilginç ifadelerde bulundu. Deniz Kurnaz, kuzeni Selim Bey’in eşi Sevcan Kurnaz ile mesajlaştığını iddia ediyordu. Selim Bey, Sevcan’ın kendisine Ecrin’in fotoğrafını attığını kendisinin de ona “ben onu yerim” dediğini ifade etti. Selim Bey ifadelerini şöyle sürdürdü: Benim canım çay istedi dedim Deniz uyuyor onu kaldırayım çay demleyeyim gel abi dedi, ben de o zaman boşver kardeşim dedim.”

Ecrin’in kaybolmasıyla ilgili ilginç bilgiler ortaya çıkarken aile içindeki ilişkiler sarmalı da gün yüzüne çıkıyor.

Ecrin’in kaybolmasından sonra Ecrin’in annesi Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz’ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı.

Ecrin’in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya göre eltisinin çocuğunu daha önce zehirlemiş. Deniz Kurnaz’ın yengesi Hacer Kurnaz’ın eltisi Lütfiye Hanım’ın iddiasına göre Hacer Hanım daha önce kendisinin çocuğunu zehirlemiş. Bu iddialara göre Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma’yı haşere ilacıyla zehirledi!

Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için ‘yengem bir şeyler biliyor ama anlatmıyor’ ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Sevcan Kurnaz’ın rahatsızlanmasının ardından köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan’ın kocası Deniz Kurnaz; “Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın” diyor. Bu ifadeler Sevcan’ın halasına ait. Tüm bu yaşananlardan sonra suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek “Sevcan Kurnaz cevap ver Ecrin nerede?” ifadelerini kullandı.