SON TV

Kendall Jenner’ın ışıldayan bikinisi olay oldu!

Kendall Jenner yine Instagram üzerinden attığı fotoğrafla takipçilerini büyüledi. Kendall Jenner bu kez ışıldayan bikinisiyle gündem oldu.

Kendall Jenner’ın ışıldayan bikinisi olay oldu!

Dünya starlarından Kendall Jenner, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden attığı neredeyse her fotoğrafı ya da videosuyla olay olmaya devam ediyor. Kendall Jenner attığı son postta pırlanta gibi parlayan bikini altı ve kusursuz bacaklarıyla takipçilerinin büyük beğenisini aldı. Kendall Jenner son zamanlarda çıkardığı marka ile dünya gündeminde…

Kylie Jenner ile birlikte ortak bir marka da oluşturan Kendall Jenner son zamanlarda fiziği ve giydikleriyle dünya magazin gündeminin tam ortasında yer alıyor. Güzelliği ve büyüleyici fiziğiyle her zaman göz önünde olan Kendall Jenner, son attığı ışıldayan bikinisiyle de sosyal medyada olay oldu. Kendall Jenner attığı fotoğrafta kusursuz bacaklarıyla da büyük ilgi çekti. Yaz aylarında tatilini yapan Kendall Jenner muhteşem bronzluğuyla da bu kez tenine hayran bıraktı.

Kendall Jenner’ın bu fotoğrafı kısa sürede 3 buçuk milyon kişi tarafından beğenildi. Kendall Jenner’ın fotoğrafına çok sayıda hayranı da ‘muhteşem, harika, olağanüstü’ gibi yorumlar yaptı.

Kendall Jenner bilindiği gibi dünya gündemini her yaptıklarıyla sarsan Kardashianların üvey kardeşi… Bilindiği gibi Kendall Jenner’ın son zamanlarda aşk haberleri de magazin gündemini fazlaca meşgul ediyor. Geçtiğimiz günlerde basketbolcu sevgilisi Ben Simmons ile aşklarına noktayı koyan modelin yeni aşkını da NBA’den bulduğu ileri sürüldü. Kendall Jenner’ın 23 yaşındaki Kyle Kuzma ile yat keyfi sırasında fotoğraflarının çekildiği ileri sürüldü.

PEKİ KENDALL JENNER KİMDİR?

Dünya magazininin özellikle de Hollywood’un en ünlü isimlerinden olan Kendall Jenner her yaptığı hareket ile adeta olay olmaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kylie Jenner’in ablası olan ünlü ismin hayatı hayranları tarafından merak edilmektedir. Peki, Kendall Jenner kimdir?

Kendall Jenner 1995 yılının 3 Kasım’ında dünyaya Los Angeles’ta geldi. Amerika’da modellik yapan ünlü isim aynı zamanda televizyon kişiliğidir. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Hayatı

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner adında öz kız kardeşi ve anne tarafından Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kendall , ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur. Kendalın çocukluğu Calabasasda, Los Angeles’ta geçti. O,burada Sierra Canyon Okulunda eğitim aldı ve 2014 yılında mezun oldu.

Kariyeri

Kendall 13 yaşında moda dünyasına katıldı. İlk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında «Wilhelmina Models» modellik ajansı ile anlaşarak modellik kariyerine başladı. OK!, Teen Vogue,Seventeen dergileri için fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir. 2011 yılında, Kendall «Bayan Vogue» kapağını süsleyen ikinci model oldu. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur. Kendall ve kız kardeşi Kylie moda tasarımına başladılar, tüm Amerika Birleşik Devletlerinde satılan bir «Kendall & Kylie» giyim markası zincirine sahiptirler. The Society Manangement,Elite Paris ? Elite London gibi ajanlarla çalışan Kendall W Magazine ve V Magazine, Vogue Paris ve Interview Magazine dergilerinde fotoğraf çekimleri yaptırdı.

2015 yılında Harper’s Bazaar, GQ ve Marie Claire Endonezya dergilerinin kapağında yer alan Kendall Calvin Klein markasının yeni yüzü seçildi.

Haziran ayında Türkiye’ye gelen Kendall, Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı.