SON TV

Kerimcan Durmaz’dan uçakta skandal paylaşım! Kerimcan Durmaz’dan “uygunsuz” video ile ilgili açıklama

Kerimcan Durmaz’dan dün ortaya çıkan skandal video ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Sosyal medya fenomeni olan ve aynı zamanda DJ’lik yapan Kerimcan Durmaz bugün sosyal medya gündemine oturdu. Uçak tuvaletinde yaptığı müstehcen paylaşım kısa sürede çok sayıda kişiye ulaştı ve çok sert eleştiriler geldi. Kerimcan Durmaz’dan konuyla ilgili açıklama geldi. İşte Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde yayınladığı video ile ilgili son dakika açıklaması…

Kerimcan Durmaz’dan uçakta skandal paylaşım! Kerimcan Durmaz’dan “uygunsuz” video ile ilgili açıklama

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ünlenen Kerimcan Durmaz’dan skandal bir paylaşım geldi. Müstehcen görüntüler sonrası Durmaz’a büyük tepki yağdı.

Kerimcan Durmaz, dün akşam saatlerinde uçakta çektiği müstehcen bir videosunu sosyal medya sayfasından ‘Bana bakın ama’ notuyla paylaştı. Videoya gelen tepkiler üzerine saniyeler içerisinde videoyu sosyal medya sayfasından silen Kerimcan Durmaz’a takipçileri büyük tepki gösterdi.

Gelen tepkiler üzerine Durmaz, videonun kendisine ait olmadığını söylese de Durmaz’ı giydiği kıyafet ve aksesuarları ele verdi. Uçağa binmeden önce havaalanından bir fotoğrafını paylaşan Durmaz’ın skandal videoda görünen kıyafet ve aksesuarlarının aynı olması Kerimcan Durmaz’ın “O videodaki ben değilim” iddialarını adeta yalanlayacak cinsten.

Sosyal medyada yaptığı her hareketle oldukça fazla konuşulan Kerimcan Durmaz bir skandala imza attı. Instagram hesabının hikaye kısmında paylaştığı video ile herkesi şok eden Durmaz daha sonra bu video ile ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı. Instagram fenomeni olan ve aynı zamanda DJ’lik yapan Kerimcan Durmaz’ın yaptığı paylaşım kısa süre içerisinde çok sayıda kişiye ulaştı. Konuyla ilgili sosyal medyadan ise oldukça fazla tepki geldi. Gelen tepkiler üzerine ise Kerimcan Durmaz konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı. İşte Kerimcan Durmaz’ın o açıklaması…

KERİMCAN DURMAZ’DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI! ‘UYGUNSUZ İÇERİKLİ VİDEOYU…’

Bugün sosyal medyada yaşanan son dakika olayı herkesi şok etti. Sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz Instagram hesabının hikâye kısmında yaptığı paylaşım ile büyük bir skandala imza attı. Konuyla ilgili açıklama ise gecikmedi. İşte Kerimcan Durmaz’ın o açıklaması…

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz 3.1 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı bir hikaye paylaşımı ile büyük bir skandala imza attı. Bir uçak tuvaletindeki uygunsuz görüntülerini paylaşan Durmaz, görüntüleri içeren videoya ‘Bana bakın’ notunu yazdı.

Durmaz kısa süre sonra skandal videoyu sildi. Ancak görüntüler bir anda internette yayıldı. Olayın ardından Kerimcan Durmaz’a sosyal medyadan tepkiler yağdı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Kerimcan Durmaz paylaşımını sildikten sonra Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı.

KERİMCAN DURMAZ’DAN AÇIKLAMA

Yaşanan skandalın ardından Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Videonun kendisine ait olmadığının altını çizen Durmaz, görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasıyla ilgili hukuki süreç başlatacaklarını söyledi. Durmaz açıklamasında, “Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken şehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: