SON TV

Kim Milyoner Olmak İster’de Elvis Presley-Lisa Presley sorusu! Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Michael Jackson’dan sonra kiminle evlenmiştir?

Kim Milyoner Olmak İster'de Elvis Presley'in kızı Lisa Presley ile ilgili sorulan soru dikkat çekti. Elvis Presley'in kızı Lisa Presley, Michael Jackson'dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yaptı? İşte Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Elvis Presley'in kızı Lisa Presley, Michael Jackson'dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yaptı? sorusunun cevabı.

Kim Milyoner Olmak İster’de Elvis Presley-Lisa Presley sorusu! Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Michael Jackson’dan sonra kiminle evlenmiştir?

Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley, Michael Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yaptı? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 23 Mart akşamı sorulan Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley, Michael Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yaptı?sorusunun yanıtı merak ediliyor. Yarışmacıya zor anlar yaşatan Kim Milyoner Olmak İster sorusu yanıtına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı program her Cumartesi ve Pazartesi akşamları izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Micheal Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yapmıştır? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Micheal Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yapmıştır? sorusunun yanıtı. Sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yine bir soru ile izleyicilerin merakını uyandırdı. Yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor.

Dünyanın en çok kazandıran ve Türkiye’de televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley 2. eşi Michael Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yapmıştır? sorusu merak konusu oldu.

Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Micheal Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yapmıştır? Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan soru yarışmacılaya zor anlar yaşattı. Programı izleyenler sorunun yanıtını araştırıyor. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun yanıtı.

Elvis Presley’in kızı Lisa Presley, Micheal Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yapmıştır?

A: John Travolta

B: Mel Gibson

C: Kevin Costner

D: Nicolas Cage

Cevap: Nicolas Cage (D)

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ÖDÜLLERİ

1. Soruyu bilen 500 TL
2. Soruyu bilen 1.000 TL
3. Soruyu bilen 2.000 TL
4. Soruyu bilen 3.000 TL
5. Soruyu bilen 5.000 TL
6. Soruyu bilen 7.500 TL
7. Soruyu bilen 15.000 TL
8. Soruyu bilen 30.000 TL
9. Soruyu bilen 60.000 TL
10. Soruyu bilen 125.000 TL
11. Soruyu bilen 250.000 TL
12. soruyu bilen 1.000.000 TL